Ulice

24.05.2017 07:26 Na Woli

Kercelak: kolizja karetki

SERWISY:

We wtorek wieczorem na Kercelaku doszło do kolizji z udziałem karetki pogotowia. Jak informuje policja, zdarzenie było niegroźne, nikomu nic się nie stało. Informację i film otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Kolizja miała miejsce na skrzyżowaniu Towarowej z al. Solidarności. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 23.10 - potwierdza Tomasz Oleszczuk z wydziału prasowego komendy stołecznej. Dodaje, że karetka zderzyła się z samochodem osobowym.

- Zdarzenie było niegroźne, nikomu nic się nie stało. Kierujący byli trzeźwi – mówi policjant.

Rano na miejsce udał się reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Jezdnia jest posprzątana, nie ma żadnych utrudnień w ruchu - powiedział.

kw/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Warszawianka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.05.2017 10:37 ~Warszawianka

  Właśnie tylko, że każdy Warszawiak wie że dziwnym trafem ul. Towarowa zaczyna się własnie od tej małej uliczki Wolskiej. Warto poczytać lub chociażby się przejechać i zobaczyć na własne oczy.
  Pozdrawiam ze skrzyżowania Al. Solidarności, Okopowa dalej Wolska, Towarowa, Okopowa i Chłodna.

 • iks

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.05.2017 11:33 ~iks

  Od 2001 roku skrzyżowanie ulic Okopowej z Al. Solidarności nazwano rondo Kercelak, choć żadnego ronda tam nie było i nie ma. Jaki był tego powód?
  Żydzi usilnie chcą, aby dawna nazwa Kercelak (przed i wojennego bazaru), silnie z nimi związana, ponownie zaczęła funkcjonować w społeczeństwie. Zapewne mają w tym jakiś cel.

 • gugguggu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.05.2017 11:17 ~gugguggu

  Warszawianka~Warszawianka

  Dziwny wypadek skoro w Warszawie nie ma skrzyżowania Al. Solidarności z Okopową???!!!


  a "karcelak" to co niby według ciebie? Przecież to skrzyżowanie al. Solidarności (Wolska zaczyna się mała uliczką na ten wysokości obok głównego biegu więc jej tu nie wymieniamy) z jednej z Okopową i z Towarową z drugiej strony.

 • Warszawianka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.05.2017 10:37 ~Warszawianka

  Dziwny wypadek skoro w Warszawie nie ma skrzyżowania Al. Solidarności z Okopową???!!!

 • Adam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.05.2017 10:13 ~Adam

  Nowe karetki są już po rozbijane,na filmie widać że ambulans, który miał wypadek, jest co najmniej 15 letni.Najśmieszniejsze jest to że karetka, która dojechała by udzielić pomocy zespołowi ratownictwa medycznego jest też co najmniej 13letnia.Nie szukam sensacji lecz chciałbym zwrócić uwagę że w Warszawskim pogotowiu dzieje się bardzo zile.Karetki systemowe są zabierane na zawody a po mieście jeżdżą stare zdewastowane brudne. .Zastraszanie kierowców ratowników a szczególności kierowców przez kierowniczkę i dyrektora technicznego jest na porządku dziennym zmuszanie do jazdy nie sprawnymi sprzętem przyjmowanie kierowców bez doświadczenia, są to skutki nie odpowiedzialnej polityki pogotowia.Ile z nowych karetek jest już rozbitych ile po obijanych i wiecznie brudne to jest obraz warszawskiego pogotowia ratunkowego

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl