Ulice

26.10.2012 17:12 remont od piątku do poniedziałku

KEN dostanie nowy asfalt.
Weekend z objazdami

SERWISY:

Drogowcy wymienią nawierzchnię w al. Komisji Edukacji Narodowej. Prace ruszyły już w piątek o godzinie 22.00 i potrwają do poniedziałku.

Robotnicy wymieniają nawierzchnię pomiędzy Ciszewskiego, a Koncertową. Zamknięta jest wschodnia jezdnia, czyli z utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy jadący w stronę Mokotowa.

Remontowany odcinek kierowcy objechać mogą al. Rodowicza „Anody”. Tą trasą jeździ również większość autobusów, które w związku z remontem skierowane zostały na objazdy.

Zmiany dotyczą linii: 136, 179, 195, 209, 210, N01, N03, N34 i N37.

Szczegółowe trasy autobusów można znaleźć na stronie ZTM.

Samochody zostaną puszczone wyremontowanym odcinkiem w poniedziałek przed świtem.

wp/roody

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • kawon

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.10.2012 14:00 ~kawon

  Wszystko fajnie ,tylko nikt nie pomyslał o dostosowaniu sygnalizacji swietlnej na Rodowicza i Dolinki Służewieckiej
  Nikt tzn urzędnik pokroju dyrektora NCS.

 • Piotr

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.10.2012 12:48 ~Piotr

  Asfaltowanie pry padajacym sniegu... pieniadze wyrzucone w bloto. Stary asfat wytrzymal 15 lat, ten po zimie bedzie do remontu...

 • Olek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.10.2012 10:44 ~Olek

  A kiedy zrobią zachodnią jezdnię Niepodległości od Rakowieckiej do Domaniewskiej oraz Raszyńską od Filtrowej do Wawelskiej?

 • ewa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.10.2012 10:41 ~ewa

  Przez cały sierpień, wrzesień i 3/4 października gdy temperatura wynosiła nie mniej niż 15 stopni to nic nie robili. Teraz pada śnieg i temperatura jest niewiele wyższa niż zero to wzięli się za asfaltowanie. Ile lat wytrzyma jezdnia robiona w warunkach niezgodnych ze sztuką?

 • mirek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.10.2012 08:20 ~mirek

  Ciekawe? Przy temperaturze poniżej 5 st. C nie nalezy układać warstw bitumicznych nawierzchni jezdni. Co na to ZDM? Gdzie jest kontrola jakości?

 • abra

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.10.2012 01:43 ~abra

  Dziura~Dziura

  Kiedy zrobia ul. Podgrzybków teraz juz sie tam koła samochodu chowaja a rowerzyści przewracają pod koła samochodów takie dziury na pojeździe na Kabaty z Powsina. I pies z kulawą nogą się ty nie interesuje pomimo że tą drogą jeździ kilkas tysięcy samochodów dziennie a to jest ścieżka nie droga.

  tam to akurat zakaz ruchu powinno się postawić

 • cichyyy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.10.2012 00:02 ~cichyyy

  ludzie przecież modlińska od Jabłonnej do grota to droga krajowa numer 61 i zarządza ją generalna dyrekcja dróg krajowych i autostrad i to ona ją remontuje a nie ZDM Warszawa... ZDM to może by już ją dawno zrobił..

 • Ursynowiak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.10.2012 23:36 ~Ursynowiak

  Luki~Luki

  Niedawno remontowali Wąwozową gdzie nawierzchnia była jeszcze w całkiem dobrym stanie a teraz jak widzę to samo robią z KEN. A tyle jest w mieście ulic o fatalnej nawierzchni jak np. wspomniana wielokrotnie Modlińska. Jeśli już muszą robić na Ursynowie to niech się wezmą za Pileckiego między Roentgena a Płaskowickiej.

  KEN jest jedną z dwóch głównych arterii Ursynowa i dobrze robią że kładą nowy asfalt NIM JESZCZE ZACZNIE SIADAĆ PODŁOŻE. Jezdnia faktycznie nie jest jeszcze mocno zniszczona, ale za rok czy dwa, nie było by już czego remontować. Tym bardziej, że ruch na Al. KEN znacznie wzrośnie po połączeniu jej z Puławską i Al Niepodległosci

 • dfgfd

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.10.2012 22:52 ~dfgfd

  kiedy Pomidora ulice zrobia? Rosola moga a co z pomidora?

 • Luki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.10.2012 22:48 ~Luki

  Niedawno remontowali Wąwozową gdzie nawierzchnia była jeszcze w całkiem dobrym stanie a teraz jak widzę to samo robią z KEN. A tyle jest w mieście ulic o fatalnej nawierzchni jak np. wspomniana wielokrotnie Modlińska. Jeśli już muszą robić na Ursynowie to niech się wezmą za Pileckiego między Roentgena a Płaskowickiej.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl