Ulice

03.01.2018 07:24 na wybreżu szczecińskim

Karetka z dzieckiem
zderzyła się z oplem

SERWISY:

W nocy na Wybrzeżu Szczecińskim karetka na sygnale zderzyła się z oplem. W ambulansie przewożony był pacjent.

Do zderzenia doszło około godz. 22.40 na wysokości mostu Świętokrzyskiego. - W kolizji brały udział karetka i opel. Nikomu nic się nie stało – podkreśliła Magdalena Bieniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodała, karetka jechała na sygnale. - W środku był pacjent. Kierowca karetki został ukarany mandatem – wyjaśniła Bieniak.

Jak poinformowała na Facebooku Państwowa Straż Pożarna, w środku był noworodek. "Został przekazany do drugiego Zespołu PRM (ratownictwo medyczne - red.) przybyłego na miejsce zdarzenia" - piszą strażacy.

Dodają też, że ucierpiał kierowca samochodu osobowego.

ZOBACZ TEŻ MATERIAŁ O WYPADKU W TRUSKAWIU:

ran/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Jola

    zgłoś naruszenie odpowiedz 03.01.2018 10:41 ~Jola

    Najniższa krajowa,zastraszanie pracowników przez kierownictwo,brak możliwości zamian,lub brania urlopów na żądanie,ambulansy nie sprawne brudne,brak ich na zamianę.Tak wygląda pogotowie ratunkowe w Warszawie stolicy państwa UE.Więc nie ma co się dziwić,że normalnego personelu brakuje zgroza.Tym powinno się zająć społecznicy z Miasto jest nasze lub tym podobni a nie tylko zwężać ulicę.

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl