Ulice

03.11.2011 09:29 zderzenie pięciu pojazdów

Karambol zablokował Siekierkowską

SERWISY:

 

Po godzinie 9.15 na Trasie Siekierkowskiej doszło do wypadku. Zderzyło się pięć samochodów, w tym ciężarówka. Poważnie utrudniony był ruch w kierunku Wawra.

- Na Trasie Siekierkowskiej zderzyły się cztery samochody i ciężarówka - mówi Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Dwa samochody nadają się do kasacji - precyzuje reporter. Z jednego auta wysypały się przedmioty, które zalegają na Trasie Siekierkowskiej.

Na miejsce przyjechały 3 wozy straży pożarnej i 4 karetki. - Kierowcy utknęli w gigantycznych korkach. Ruch w kierunku Mokotowa również był utrudniony po wypadku – dodaje Marcinczak.

Skrajnie prawy pas w kierunku Wawra został po około kwadransie odblokowany przez samych kierowców, którzy uprzątnęli porozrzucane rzeczy. Po kolejnym kwadransie odblokowano drugi pas. Samochody zepchnięto na skrajnie lewy pas, a policja dalej prowadziła na miejscu czynności wyjaśniające.

Jak mówią świadkowie, przyczyną wypadku była prawdopodobnie brawura kierującego sportowym samochodem.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

wp/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • M.

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.11.2011 23:10 ~M.

  Do @. Bzdura. Wyciągnij kontekst i wniosek z całej ramy, bez międzywierszowego dorabiania teorii. Złośliwość to jedno, życzenie komuś czegoś to co innego. "Żeby moje było najmojsze". Pisałem o "Warszawskich kierowcach" i do tego to odniosłem. Ludzie z którymi pracuje i piję wódkę są spoza warszawy, ale partykularnia w....wia mnie ocena "Warszawski kierowca". A twierdzę, że pewnie 20 procent warszawskich kierowców jest spoza miasta, i jak słysze że się nie podoba, to faktycznie "nie ma cwaniaka nad warszawiaka (...) bo krew się będzie lać". Urażonych przepraszam, chociaż nie przypomina mi się żeby na anonimowym i zawoalowanym bezpiecznym monitorem forum komukolwiek przyszło do głowy przeprosić mnie za człowieczka i dresiarza. Natomiast każdy jest dalekosiężnym ekspertem od przepisów, błyskawicznej analizy sytuacji drogowej, oceny przebiegu zdarzenia, powodu zaistniałej sytuacji, i oceny mojego wykształcenia oraz przynależności do grupy społecznej. Więc tak, mi się też nieco nóż otwiera ...

 • elmo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.11.2011 19:58 ~elmo

  @~M
  "zjeżdża do stolicy szukać pracy, blokując nam miejsca pracy, powodując korki, rozwalając się po drogach i wynajmujących tanie mieszkanka na obrzeżach miasta wróci do swoich ukochanych miast, i stamtąd narzeka na Warszawiaków"

  scyzoryk mi się w kieszeni otwiera jak czytam tego typu rzeczy. Nie jestem w stanie pojąć jak można być takim burakiem. Nie ważne, że ktoś jest pracowitszy i ambitniejszy niż ja, ważne jest żeby wiodło mu się gorzej niż mi. Ręce opadają...

 • M.

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.11.2011 11:44 ~M.

  A w nawiązaniu do wypadku, przedmiotu forum, tu chyba kwestie są dwie, przepisy i umiejętnośći. Pan w czapce widocznie umiejętności przecenił, szkoda, że inny stracili przez niego zdrowie, dobytek, czas i energię.

 • M.

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.11.2011 11:32 ~M.

  Do R.
  Nie mam problemów, ze soba, z pracą, swoją teraz i obroną kiedyś. Z niczym Ci nie wyjeżdżam, po prostu napisałem że jestem wykształcony, myślący, że nie mam nic wspólnego z dresiarzami. Do rzecznika praw obywatelskich ? A może do trybunału w Hagdze ? Albo zreaktywować Świętą Inkwizycję ? Nie wiem kto ma mnie lubić a kto nie, przeczytałem na forum wieśniak z warszawy, więc się do tego ustosunkowałem. Panie Wielce Kulturalny R, nie przeszkadza Panu nazywanie mnie dresiarzem, wieśniakiem, człowieczkiem ? Tu już Pana nie kole w oczy ? Ja nie przelewam kompleksów na forum o stłuczce (wypadku), ale mam zdanie na temat ciągłego mówienia o Warszawskich kierowcach. Pracuje w dużej firmie medialnej, w 8 osobowej redakcji pracują dwie osoby z Warszawy, 2 z poza nich mają słuzbowe samochode zarejestrowane w Warszawie, 3 mają meldunek w W-Wawie i tu zarejestrowane w W-Wawie. Rozmawialiśmy przed chwilą o tym ... i tak, uważam że jeśli 6 osób z ośmiu jest spoza miasta, a pięć ma W w rejestracji, to mam prawo napisać co myślę o komentarzach na temat Warszawskich kierowców !!!!

 • R

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.11.2011 08:48 ~R

  A ty M do czego się przysłużysz Polsce swoją ksenofobiczną wypowiedzią? Na pewno bardzo ciebie polubią. A z tą psychologią to mi nie wyjeżdżaj bo znam przekrój ludzi, którzy psychologie studiują. Po tytule pracy można by wywnioskować jaki problem mają ze sobą. A i dresów pełno się trafia na takich kierunkach byle by mieć papierek po jakiejś marnej uczelni wypuszczającej takie "wykształcone" buble. I jeszcze jedno: nie zapominaj , że nasze miasto też było kiedyś wsią, taki Kraków był wtedy stolicą, baa , nawet taki Radom był kiedyś przez jakiś czas stolicą, ale pewnie tego ciebie nie nauczyli. A na koniec powiem, że takie wpisy jakie uskuteczniasz i obrażasz innych ludzi z całej Polski, tylko dlatego, że nie pochodzą z Warszawy zasługują na skierowanie sprawy do Rzecznika Praw Obywatelskich.

 • K

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.11.2011 22:10 ~K

  Tylko,że ten z bialego jechał środkowym pasem i kręcił bączki... i troche rzeczy z niego wyleciało. Siła uderzenia jak widać byla duża

 • AdiWawa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.11.2011 21:50 ~AdiWawa

  Oj tam oj tam PLki sie rozbijaja, dzien jak codzien.

 • Waldek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.11.2011 21:47 ~Waldek

  Do Mario C: najlepsi są w dostawczakach na lewym.

 • Waldek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.11.2011 21:44 ~Waldek

  No i tak - zgodnie z oczekiwaniami HGW temat zablokowania Pragi przestał kogokolwiek interesować. Tylko z okazji wypadków będziemy się zastanawić - dlaczego tyle samochodów jeździ Siekierkowskim czy Grota tak 'dynamicznie'. No bo jak się taki wyrwie z korka to chce depnąć.
  Most Gdański non stop zakorkowany,Świętokrzyskim się nigdzie nie dojedzie, Poniatowski stoi. Północny nie gotowy, Krasińskiego nie będzie. Obiektywnie biorąc i tak Siekierkowski wygląda najlepiej - specjalnie dla HGW.
  Trasa Toruńska będzie piękna (dopóki nie utkniemy w Markach)- póki co trzeba swoje odstać modląc się, żeby nie było stłuczki.Tyle mamy z obietnic wyborczych

 • M.

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.11.2011 21:30 ~M.

  Nie jestem dresikiem. Jestem z wykształcenia psychologiem, z zawodu to mało istotne na forum. Sciro nie jest ani sportowym ani pseudosportowym samochodem, jest po prostu 265 konnym kompaktowym samochodem na płycie golfa. Tak, śmiem się wypowiadać w imieniu warszawiaków, bo jestem Warszawiakiem. Nie wiem czy mój samochód jest szmatławy, jest wygodny, ja jestem z niego zadowolony. Uważam, że forma Twojej wypowiedzi przynosi wstyd, chociaż raczej Tobie. Wątpie czy w czymkolwiek się Ty czy ja całej Polsce może przysłużyć.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl