Ulice

21.11.2016 18:30 NIE MA RANNYCH

Karambol pięciu aut
w Alejach Jerozolimskich

SERWISY:

Aż pięć aut zderzyło się w Al. Jerozolimskich, za Łopuszańską. Są duże utrudnienia w stronę Pruszkowa.

Ok godziny 17.30 w Al. Jerozolimskich doszło do karambolu pięciu pojazdów. Jak informuje stołeczna policja, była to kolizja - nikomu się nic nie stało. Kierowcy byli trzeźwi.

Niestety zderzenie spowodowało duże utrudnienia w kierunku wyjazdu z miasta. Dwa pasy Al. Jerozolimskich są zablokowane, więc kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość lub wybrać inną drogę.

tz/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • kadzer

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.11.2016 09:00 ~kadzer

  Ten fragment ulicy jest bardzo paskudny ze ze względu na duże przetasowania pomiędzy pasami. A jeśli dodać do tego fakt, iż połowa kierowców - nazwijmy ich wprost kretynami - nie używa kierunkowskazów przy zmianie pasa ruchu, to o kolizję nietrudno. Gdyby nie daleko posunięta czujność, to sam kilkukrotnie wpadłbym na samochód zjeżdżający z lewego pasa na środkowy, czyli ten an który ja zamierzałem wjechać. A wszystko z tego powodu, że kretyn nie włączył kierunkowskazu gdy jednocześnie widział mój. I ja wiem, że on ma pierwszeństwo tylko skąd ja mam wiedzieć, że ona akurat w tym momencie postanowił wjechać w to miejsce, które ja planowałem zająć?

 • mariatchi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.11.2016 06:43 ~mariatchi

  To jest beznadziejne miejsce. Jadący Alejami na Pruszków zmieniają pasy na prawo, zjeżdżający z wiaduktu z Łopuszańskiej, zmieniają pasy na lewo, a odcinek nie jest specjalnie bardzo długi. Czasem jak widzę do jakich tam roszad dochodzi to mi się włos na głowie jeży. Tego typu zdarzenia będą tam bardzo częste.

 • mike

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.11.2016 23:01 ~mike

  Problem jst bo tam jest korek skręcających w 4 Czerwca, która jest teraz już połączona z Połczyńską.
  Fala samochodów zjeżdża z wiaduktu Łopuszańska i Ci zazwyczaj chcą uciec na S8 lub prosto na Pruszków, od dołu śmiga cała fala jadących od strony centrum na Ursus i Pruszków.
  Każdy chce wjechać na odpowiedni pas, naprawę ludzie tam zwalniają (oprócz kilku oszołomów - oczywiście) i długo sygnalizują swój zamiar zanim wykonają jakiś ruch oczywiście ruch też jest wolniejszy, al jak widać nie zawsze zdaje to egzamin.

  Pozdrawiam.

 • bgh

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.11.2016 22:01 ~bgh


  dede~dede

  Pewnie jechali za wolno !!!!!!
  nie_kod_czyli_pies~nie_kod_czyli_pies

  i w za dużej odległości od siebie
  Na tym zjeździe w godzinach szczytu (czyli w porze, kiedy miała miejsce kolizja) nie da się jechać szybko. A jeśli chcesz tam w tym czasie utrzymywać kosmiczne odległości, to będziesz 3 lata stał w tym samym miejscu, bo wszyscy będą się pakować przed twoje auto. Tam o tej porze zator zawsze jest. Ktoś się pewnie w ostatniej chwili zorientował o zjeździe i się wepchał, ogólne gapiostwo nastąpiło i ot, co.

 • nie_kod_czyli_pies

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.11.2016 21:05 ~nie_kod_czyli_pies

  dede~dede

  Pewnie jechali za wolno !!!!!!

  i w za dużej odległości od siebie

 • Wit

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.11.2016 19:45 ~Wit

  No nic dziwnego, że OC coraz droższe.

 • dede

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.11.2016 19:38 ~dede

  Pewnie jechali za wolno !!!!!!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl