Ulice

09.03.2017 10:43 ZDERZENIE AUT CIĘŻAROWYCH Z OSOBOWYMI

Karambol na A2.
Dwie osoby ranne

SERWISY:

Dwa samochody ciężarowe i cztery osobowe zderzyły się na autostradzie A2, za węzłem Wiskitki w kierunku Warszawy. Dwie osoby zostały ranne, a przez ponad godzinę przejazd w kierunku stolicy był całkowicie zablokowany.

Jak podawała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, pojazdy zderzyły się na wysokości miejscowości Izdebno Nowe.

Na miejscu była policja oraz pogotowie ratunkowe. - Dwie osoby zostały ranne. Są pod opieką pogotowia. Droga jest całkowicie zablokowana. Kierowców prosimy o wybieranie innych dróg w kierunku Warszawy - informowała po 11 Katarzyna Zych z policji w Grodzisku Mazowieckim.

O utrudnieniach ostrzegali także użytkownicy portalu Kontakt24. "A2 od Łodzi w stronę Warszawy zakorkowana. Ten, kto może, niech zjeżdża na węźle Wiskitki" - napisał Hubert, który przesłał zdjęcia z okolicy MOP Baranów.

"W tym miejscu nie jedzie się wolno"

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl. - Samochody są zabierane na lawety. Są dość mocno uszkodzone. Rozbita jest też naczepa jednego z pojazdów ciężarowych. W tym miejscu nie jedzie się wolno - podkreślał Tomasz Zieliński.

Autostradę odblokowano po godzinie 12.

To kolejny tego dnia przypadek utrudnień na tym odcinku autostrady A2. W czwartek o godzinie 7 na odcinku pomiędzy węzłem Wiskitki a węzłem Grodzisk Mazowiecki zapalił się samochód. Czytaj więcej o pożarze na A2.



md/pm

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • rickh

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.03.2017 02:46 ~rickh

  Niestety widać po zdjęciach kto zawinił - nadmierna prędkość i przekonanie że jak lepszy samochód to już sam jedzie .

 • Olek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2017 21:26 ~Olek

  lalai~lalai

  Posadzisz małpę za kierownicę, pokażesz jej gaz i też pojedzie - takich mamy inteligentnych i przewidujących kierowców, nie wspominając o powszechnym egoizmie na drogach. Każdy najważniejszy pępek świata.

  Trafiłeś w sedno

 • jot

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2017 19:30 ~jot

  anka BMW~anka BMW

  autostrada...2 pasy :) dobre sobie...


  Jak już wyjedziesz poza swoją wieś, najlepiej samochodem i gdzieś na zachód Europy, to zobaczysz, że w innych państwach, znacznie bardziej rozwiniętych od Polski, też są autostrady z dwoma pasami. Liczba pasów zwiększa się w okolicach dużych miast i rozjazdów.

 • lalai

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2017 15:22 ~lalai

  Posadzisz małpę za kierownicę, pokażesz jej gaz i też pojedzie - takich mamy inteligentnych i przewidujących kierowców, nie wspominając o powszechnym egoizmie na drogach. Każdy najważniejszy pępek świata.

 • zupa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2017 15:16 ~zupa

  A to aby nie rządówki, w 7 sekundzie filmu widać ze za betą z otwartą maską stoi druga na bombach.

 • Mono

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2017 14:55 ~Mono

  A to czarne bmw to ....?????? Hahaha! Czyżby?

 • loko

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2017 13:46 ~loko

  Faster, FAAAASTER!!! Uaaaaa - 200!

 • hbc

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2017 13:30 ~hbc

  RTK~RTK

  Jak może być dobrze? Na węźle Grodzisk Mazowiecki korek od Grodziska Mazowieckiego, bo ... robotnicy zablokowali częściowo wjazd na A2 w godzinach szczytu porannego a sami STALI nic nie robiąc! Przepraszam, dwie osoby pracowały a ponad 10 stało i się śmiało! KTO na to pozwala? Efekt po wjeździe na A2 pierwszy wypadek od razu (bo ludzie nerwowo próbowali nadrobić stracone 40min. stania, dla jadących od Łodzi to drugi po pożarze!


  Warto jednak przeczytać całość, i dopiero komentować. Wypadek był w stronę W-wy pomiędzy Wiskitkami a Grodziskiem. Więc Ci co stali przed wjazdem na A2 w Grodzisku a potem nadrabiali czas na autostradzie nie uczestniczyli w tym wypadku.

 • RS220

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2017 12:45 ~RS220

  Gdy tylko widzę ciężarówkę jako uczestnika zdarzenia na drodze szybkiego ruchu zakładam że zawsze jest jego wina ..... z ich strony zero uprzejmości , zero wyczucia prędkości innych pojazdów i wyprzedzanie lewym pasem 82kmh gdy wyprzedzany ma 80kmh ( i to też na 99% cieżarówka).

 • ciekawy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2017 12:40 ~ciekawy

  fury niezłe, to jakaś delegacja rządowa?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Porzucone audi blokuje chodnik na Jagiellońskiej

Porzucone audi blokuje chodnik na Jagiellońskiej

"Od około tygodnia auto stoi na środku chodnika na Jagiellońskiej, w okolicy numeru 74" - napisała na Kontakt 24 jedna z Reporterek. Dziwi się, dlaczego... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl