Ulice

01.07.2011 17:26 weekendowe remonty

Jest deszcz, nie ma remontów

SERWISY:

W pierwszy lipcowy weekend drogowcy mieli wymienić nawierzchnię w al. Niepodległości oraz na ulicy Kaliskiego. Niestety plany pokrzyżował deszcz.

- Istnieje ryzyko, że padający deszcz zaleje układany asfalt i roboty nie zostaną dokończone przed 4.00 nad ranem w poniedziałek - czytamy w komunikacie Zarządu Dróg Miejskich.

Drogowcy planowali wymienić nawierzchnię wschodniej jezdni al. Niepodległości na odcinku od al. Armii Ludowej do ul. Koszykowej oraz ul. Kaliskiego na odcinku od ul. Kocjana do ul. Gąsiorowskiego. Ulice będą remontowane w innym terminie.

bf/su

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • dx

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.07.2011 01:05 ~dx

  eeeesaska
  Prawda jest taka, że oznakowanie poziome można zrobić na 3 sposoby - na gorąco, na zimno lub pomalować. Oczywiście do znaków "na ciepło" używa się innych materiałów niż "na zimno".

 • eeeee saska

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.07.2011 21:04 ~eeeee saska

  hehe fajne było to jak w tvn warszawa pokazali kogoś kto remontował np: Francuską i powiedział, że pasy najlepiej się klei na gorący asfalt a parę dni wcześniej pokazali inny remont jezdni i tam gość powiedział, że pasy to nakleja się na zimny asfalt. Zresztą na Francuskiej to też w czasie deszczu robili wszystko i wylewali asfalt i kleili pasy i jak tu nie zwariować... to jakie są najlepsze warunki do takich robót?? :DDD

 • obserwator

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.07.2011 18:13 ~obserwator

  No nareszcie ktoś pomyślał że to nie są warunki na układanie asfaltobetonu. Wreszcie warunki atmosferyczne będą decydowały o możliwości wykonywania robót - oby tak dalej

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl