Ulice

29.07.2011 16:42 zderzenie 7 aut. 4 osoby są ranne

Jerozolimskie stanęły
po karambolu

Cztery osoby zostały ranne w karambolu siedmiu samochodów w Al. Jerozolimskich, na wiadukcie nad torami WKD. Wypadek sparaliżował ruch.

W wypadku rannych zostało czterech kierowców. Trafili do szpitala.

Utrudnienia

- Ruch odbywa się jednym pasem w kierunku centrum - mówił po 16.00 Mariusz Mrozek z biura prasowego stołecznej policji. Jeszcze wieczorem kierowcy i policja informowali, że utrudnienia nadal są.

- 100 metrów przed miejscem, w którym doszło do karambolu, zepsuł się samochód - dodaje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Jak mówi, utrudnienia były także w drugą stronę, bo kierowcy zwalniali, żeby popatrzeć, co się stało.

Policja ustala, co było przyczyną zderzenia.

 

 

 

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

bf/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.08.2011 13:42 ~zzzzzzzzzz…

  beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

 • koko

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.07.2011 06:58 ~koko

  Tak to jest jak się zapier... Alejami ponad 100. Nagle za wzniesieniem korek i wielkie zdziwienie... Nie raz już tam widziałem tego typu stłuczki. I niech teraz "mędrcy" napiszą, że to nie prędkość zabija. Droga tam jest 3 pasmowa i równa jak stół...
  A propos prędkości. W Szwecji wchodzi program, eksperymentalny póki co. W każdym nowym samochodzie będzie obowiązek montowania specjalnego odbiornika połączonego z komputerem silnika, który będzie odbierał sygnał z nadajnika postawionego przy drodze. Ów nadajnik będzie wysyłał sygnał do komputera samochodu o ograniczeniu prędkości na danym odcinku, a ten będzie "dławił" prędkość samochodu do maksymalnej dozwolonej i ani kilometra szybciej.
  W niektórych państwach chcą poprawić bezpieczeństwo na drogach. U nas nikomu nie zależy.

 • Jopek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.07.2011 05:47 ~Jopek

  Na CB mówili,że podobno sprawcą wypadku był kierowca Voyagera. Delikwent już od skrzyżowania z Łopuszańską jeździł brawurowo. Przeskakiwał z pasa na pas. Jechał nieostrożnie. Któryś z kierowców widział, że kierowca podobno pisał SMS-y. No ale to tylko pogadanki na CB. Jak było naprawdę, ustali Policja

 • Warszawski kierowca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.07.2011 02:12 ~Warszawski…

  ~apa3 napisał:

  "~buras napisał:
  "trzeba się bardziej na chama pchać hehe"

  Cała prawda o Warszawskich kierowcach... "

  cała prawda o "warszawskich z chamowa"

 • bac

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.07.2011 00:57 ~bac

  no i autka sie troche popsuly... przejezdzajac wygladalo gorzej niz teraz na zdieciach, hmm...

 • uzbad

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.07.2011 22:46 ~uzbad

  ~obiektywny: Polska język trudna język. Nie wiem, skąd ty wyszedłeś (czy może "wyszłeś"), ale do głowy za dużo ci nie weszło.

 • apa3

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.07.2011 22:10 ~apa3

  ~buras napisał:
  "trzeba się bardziej na chama pchać hehe"

  Cała prawda o Warszawskich kierowcach...

 • Yolees

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.07.2011 21:44 ~Yolees

  najfajniej jak krytykuje burak buraka. Jakby wszyscy jechali przepisowo 50 to każdy by wyhamował i ominął ale co wymagać czym młodszy kierowca to większy cwaniak. A może więcej rozumu a mniej animuszu i wszyscy szczęśliwie dojadą do celu

 • obiektywny

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.07.2011 21:09 ~obiektywny

  Wyjechał trzech chłopków ze wsi do miasta i się stuknęli. Każdy z nich zapewne uważa się za najlepszego kierowcą. NIESTEY, CHŁOP ZE WSI WYJDZIE ALE WIEŚ Z CHŁOPA NIGDY :)

 • pytek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.07.2011 21:03 ~pytek

  czyżby słoiki w tym przede wszystkim llulki opuszczały na weekend sto(L)icę?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl