Ulice

25.02.2018 11:40 na S8 i w Raszynie

Jeden uderzył w bariery, drugi - w słup. Policja zatrzymała pijanych

SERWISY:


Pracowita noc stołecznej drogówki. Policja zatrzymała dwóch pijanych kierowców - jednego w Raszynie, drugiego na S8. W tej drugiej lokalizacji doszło również do wypadku z udziałem dwóch aut.

"Pijany kierowca uderzył w słup drogowy na ulicy Mickiewicza w Raszynie" – taka informacja dotarła około godziny 23 na Kontakt 24.

Policja potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia na skrzyżowaniu z ulicą Poniatowskiego około godziny 22.30.

- Nietrzeźwy 30-latek uderzył w znak drogowy. Miał ponad 2 promile w wydychanym powietrzu - mówi nam Małgorzata Wersocka z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Pijany kierowca BMW

Do drugiego zdarzenia doszło w przed godziną 4 na S8 w okolicach wiaduktu biegnącego wzdłuż Szeligowskiej.

- BMW wjechało w bariery. W środku było czterech obywateli Ukrainy. Kierujący miał około 1,7 promila w wydychanym powietrzu. Nikomu nic się nie stało - wyjaśnia Wersocka.

Po kolizji na jezdnię wysypały się odłamki szkła, na które najechał mercedes.

Zderzeni opla i audi

Policja podaje także, że w sobotę po godzinie 19 na S8 za zjazdem w aleję Prymasa Tysiąclecia zderzyły się opel i audi. – Kierowca audi był winny, dostał mandat. Do 16-letniej pasażerki przyjechało pogotowie, ale nic się jej nie stało – zaznacza Wersocka. I dodaje, że kierowcy byli trzeźwi.

ZOBACZ TEŻ MATERIAŁ O INNEJ KOLIZJI NA S8:


ran/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Baity

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.02.2018 12:08 ~Baity

  Luvin~Luvin

  Tak z ciekawości: dlaczego w jednym przypadku nie podajecie marki samochodu, a w drugim podajecie (BMW)? Nie mam nic do tej marki, sam jeżdżę czym innym, ale tak mnie zastanawia, że zawsze przy okazji, wypadku, kolizji itp., że było to BMW.

  Bo redakcja tak redaguje swoje wypociny by tworzyć click-baity. A głupi ludzie uwielbiają powsiadać na BMW. Choć tymi autami jeżdża tacy sami ludzie jak wszystkimi innymi. I nie, nie mam BMW.

 • aski

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.02.2018 11:21 ~aski

  Jadąc w nocy musisz wyjątkowo uważać bo pijanych jeździ masa. A przepisy i nasze prawo daje im wielkie możliwości. Niektórzy wielokrotnie łapani z dawno odebranymi uprawnieniami. I dawno powinni siedzieć. Niestety są na wolności, mają sie dobrze, jeżdżą i chlają dalej. Bo sprawy jeszcze nie było ..... bo biegły (nie wiadomo po co) nie dobiegł ...... bo wyrok nieprawomocny ..... bo się odwołał ...... bo dostał tylko karę grzywny ....lub wyrok (kolejny raz ) w zawieszeniu itd. Słowem wszystko żeby tylko go nie zamknąć, bo pijany znaczy nieświadomy, nieumyślny, nie chcący, może się zdarzyć itp. Boże, kiedy to się u nas zmieni ?

 • Luvin

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.02.2018 11:17 ~Luvin

  Tak z ciekawości: dlaczego w jednym przypadku nie podajecie marki samochodu, a w drugim podajecie (BMW)? Nie mam nic do tej marki, sam jeżdżę czym innym, ale tak mnie zastanawia, że zawsze przy okazji, wypadku, kolizji itp., że było to BMW.

 • gpz500

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.02.2018 08:37 ~gpz500

  Czy wiadomo dlaczego policjant wbiega pod koła tego auta ma fotografii?

 • smutny

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.02.2018 23:17 ~smutny

  Jakoś dziwnie się dzieje, że co drugi złapany ostatnio pijany to obywatel z "przyjacielskich wschodnich stepów". Państwo nie zdało egzaminu sprowadzając w tak krótkim czasie tylu ludzi. Będzie z tym masa problemów i płaczu.

 • Zibi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.02.2018 17:41 ~Zibi

  "Pracowita noc"? A co to, jedna załoga na Warszawę i okolice jest? Dwa zdarzenia drogowe na noc to chyba laba się nazywa i brak pracy.

 • Piękny Roman

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.02.2018 15:02 ~Piękny Roman

  Coś widzę akcja chowania się za przystankiem i łapania za prędkość nie zdziałała wiele.

 • dfdfa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.02.2018 14:35 ~dfdfa

  Czemu najbardziej zagęszczona droga w Polsce nie jest monitorowana?
  Czy Polacy nie zasługują na to, żeby móc bezpiecznie się poruszać po drodze?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl