Ulice

22.04.2011 13:34 bezpieczniejszy przejazd

Jagielska "załatana"
Remont w czerwcu

SERWISY:

"21 kwietnia, na zlecenie Urzędu Dzielnicy Ursynów została wykonana bieżąca naprawa nawierzchni"- informuje - Anna Górecka z urzędu dzielnicy. Na generalny remont trzeba będzie jeszcze poczekać.

Naprawa to efekt interwencji portalu tvnwarszawa.pl. O fatalnym stanie nawierzchni na ul. Jagielskiej  poinformowała nas internautka Ola. Pojechaliśmy tam z kamerą.

Ulica nadawała się tylko do generalnego remontu. W rozmowie z  burmistrzem Ursynowa Andrzejem Bittelem dowiedzieliśmy się że, rozpocznie się on najwcześniej w czerwcu.

Dobra wiadomość dla kierowców jest taka, że dzielnica postanowiła "załatać" dziury w jezdni, tak aby przejazd stał się choć trochę bardziej bezpieczny. Od dzisiaj kierowcy mogą przejechać ulicą Jagielską, nie matwiąc się o urwanie podwozia czy złapanie gumy.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

su/roody

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl