Ulice

09.04.2011 17:17 utrudnienia dla kierowców

Hondą w mercedesa
Przez zepsute światła?

SERWISY:

Groźny wypadek u zbiegu al. Witosa z ul. Czerniakowską. Zderzyły się tam dwa samochody. Ranna została jedna osoba. Kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami. Według internautów w momencie wypadku nie działała sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu.

Rannej kobiecie pierwszej pomocy udzielili strażnicy miejscy, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce wypadku. Później pomoc była udzielana już przez lekarza z pogotowia ratunkowego.

Jeden pas Czerniakowskiej w kierunku Wilanowa był zablokowany. Natomiast w al. Witosa kierowcy nie mogli skorzystać z dwóch pasów w kierunku Wisły.

"Sygnalizacja nie działała"

Na razie nie wiadomo co było przyczyną wypadku. Musi ustalić to policja.

 

 

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

bf

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • ttt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.04.2011 20:39 ~ttt

  Reklama Mercedesa przed filmikiem - genialne ;)

 • miki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.04.2011 20:23 ~miki

  Prawie nikt, kto tamtędy jeździ nie zauważa, że to skrzyżowanie ma charakter ronda (znaki drogowe), w związku z czym, przy awarii sygnalizacji, pierszeństwo mają pojazdy zjeżdżające ze skrzyżowania. Niestety, często kierowcy ubzdurowują sobie, że Czerniakowska-Powsińska są ulicami z pierszeństwem przejazdu.
  Klasyczny przykład braku czytania znaków drogowych.

 • szary23

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.04.2011 18:22 ~szary23

  i znowu LLU

 • ..

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.04.2011 18:02 ~..

  .

 • mikel

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.04.2011 17:59 ~mikel

  Ja akurat stałem na skręcie w prawo z kierunku gdzie jechała Honda (ulica podporzadkowana). Zgadza się - była awaria sygnalizacji widoczna z daleko (pomarańczowe migające światła) i kierujący hondą jechał z 60km/h albo i więcej (dodatko przyspieszając) tak jakby miał pierwszeństwo, być może się zgadał z pasażerką i po prostu się władował w mercedesa - wyglądało to dość poważnie, wystarczy sobie wyobrazić crash test dwóch samochodów pod kątem prostym przy prędkości 60 km/h.

 • -me

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.04.2011 17:33 ~-me

  A ja wiem co było przyczyna -sygnalizacja się zepsuła a ludzie nie patrzą na znaki.To nie jedyna dzisiaj kolizja w tym miejscu dzisiaj rozwaliło się z 6 samochodów.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl