Ulice

05.12.2010 12:44 jedna osoba ranna

Grójecka: trzy rozbite samochody

SERWISY:

Trzy auta zderzyły się na skrzyżowaniu ul. Grójeckiej i Korotyńskiego. Jeden z kierowców został zabrany do szpitala.

Po wypadku zablokowane zostały dwa pasy ul. Grójeckiej. Ruchem kierowała policja.

Jest ślisko

To nie pierwsza niebezpieczna sytuacja na stołecznych drogach niedzielnego poranka. Na moście Grota-Roweckiego doszło rano do serii stłuczek, w których w sumie wzięło udział 12 aut.

mjc

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • ja

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.12.2010 01:19 ~ja

  winny był kierowca tego jasnego samochodu. Nie wychamował na swoim czerwonym świetle. Przyznał się do winy. Kierowca golfa skręcał w lewo w korotyńskiego na zielonym. Pasażerka golfa została przewieziona do szpitala lecz nic Jej nie jest. No koleś jechał "tylko" 70 km/h gdy uderzył. Znakomita prędkość do panujących warunków...

 • Gość

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.12.2010 15:23 ~Gość

  Trzeba zlikwidować lewoskręt z ul. Korotyńskiego w ul. Włodarzewską. Ruch z ul. Korotyńskiego w kierunku Włodarzewskiej skierować prosto przez skrzyżowanie z ul.Grójecką a następnie w lewo za ulicą Urbanistów wokół pawilonu przy ul. Korotyńskiego 23 -. Zlikwidować bramkę piłkarską przy tym pawilonie stojąca od lat pod która przejeżdżają samochody. Ulce Włodzrzewską od Grójeckiej do ul. Harfowej zrobić jednokierunkową w kierunku ulicy Grójeckiej.
  Zlikwidować lewoskręt z ulicy Grójeckiej w kierunku Okęcia i możliwość zawracania.
  To tanie rozwiązanie do wykonania od jutra eliminujące zagrożenie.

 • Elosy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.12.2010 03:04 ~Elosy

  Szkoda, że wszyscy widzą prawdziwe numery, skoro nikt nie widział tych na których był jeden z samochodów. Ogarnijcie się, jeżeli gówno wiecie.

 • ochota

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2010 22:52 ~ochota

  a po drugie to klikając na ten artykuł liczyłem , iż dowiem się czegoś więcej o tym wypadku a konkretnie kto zawinił.to że brały udział trzy auta nie ulega wątpliwości.acha.policja kierowała ruchem .no materiał konkretny.

 • b

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2010 22:49 ~b

  na tym skrzyżowaniu nie tygodnia bez wypadku lub kolizji, niezależnie od pogody. Moze wreszcie ktoś powinien pomyslec co z tym zrobic i np. ustawic dodatkowe swiatła do skretu - ale jakos urzednicy udaja, ze nie widza problemu...

 • ochota

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2010 22:49 ~ochota

  pomijając fakt czy to WCI czy TSK lub TPU,nalezałoby sie- pani prezydent - przyjrzec uwaznie temu skrzyzowaniu.dzwonów jest kilka w tyg.czy muszą zacząć ginąć ludzie?wcześniejsze dickensa/grójecka jest o niebo bezpieczniejsze tylko tam nie ma lewo skrętu.czy tak trudno zrobić bezkolizyjny skręt w lewo???

 • otka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2010 21:21 ~otka

  fatalne skrzyzowanie...mieszkam na włodarzewskiej i wypadki tam to codziennosc, a wtstarczy dodac swiatła do skrętu z korotyńskiego - niezalezne!!!

 • Aki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2010 20:32 ~Aki

  tak, to paskudne skrzyżowanie, fatalnie rozwiązane. Widocznie wydział komunikacja czeka aż się ,,stuknie,, ktoś znany. Wtedy w świetle jupiterów, otworzą ,,nowe,, skrzyżowanie. Bo przecież, ono już miało być przebudowane...powie rzecznik z troską w głosie..;) p.s.miejmy nadzieję że poszkodowanym nic poważnego się nie stało. p.s.2 też nie jestem z Warszawy. Mam nadzieję, że w końcu Polacy zaczną szanować samych siebie. To a propos wypowiedzi, o chamach z Warszawy i z poza miasta stołecznego. Pozdrawiam. Make Love, Not War;)

 • M

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2010 20:29 ~M

  Tu ciągle są wypadki! Zróbcie coś z tym skrzyżowaniem!

 • Marcin

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2010 19:46 ~Marcin

  większości polskim kierowcom to tylko furmanki... najlepiej ciągnięte przez osiołki.
  Jazda na czerwonym to już standard.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl