Ulice

11.01.2011 09:57 łatanie emilii plater

Gorąca i zimna mieszanka na dziury w jezdni

SERWISY:

Odwilż odsłoniła w wielu miejscach smutną rzeczywistość stołecznych ulic - dziury. Na warszawa@tvn.pl internauci piszą o kolejnych drogach przypominających ser szwajcarski. Jak z nimi walczyć?

- Czy naprawdę nikomu nie wstyd, że coś takiego jest w centrum stolicy? Jak to się ma do przygotowań do zjazdu w czasie prezydencji polskiej w Unii Europejskiej, EURO 2012? - pyta Cezary i przesyła na warszawa@tvn.pl zdjęcia podziurawionej ul. Emilii Plater.

Milion na utrzymanie dróg

- Niestety zima sprawia, że w jezdni pojawia się sporo dziur. W tym roku załataliśmy już kilkaset metrów – mówi Stanisław Groszkowski z Zarządu Terenów Publicznych dzielnicy Śródmieście. - Rocznie na utrzymanie dróg w dzielnicy wydajemy nawet milion złotych – dodaje.

Łatanie Emilii Plater

We wtorek rano drogowcy łatali dziury właśnie na ul. Emilii Plater. Pracownicy ZTP wyrwy w jezdni uzupełniali gorącą mieszanką. Na miejscu pojawiła się również Marta Brzegowa, reporterka TVN Warszawa, "uzbrojona" w zimną mieszankę.

– Jest dosyć droga, ale nie trzeba jej podgrzewać i można jej używać nawet przy – 20 stopniach C. – tłumaczyła drogowcom.

Najważniejsze, że obie wyrwy w jezdni udało się załatać. Co z pozostałymi? - Musimy chyba częściej się umawiać na takie akcje - ironizuje Marta Brzegowa.

par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • WY=LU

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.01.2011 19:21 ~WY=LU

  A kiedy rodowity warszawiak się przyzna ile lat żyje i ile płaci podatki??? Może porównamy z LLU który po kilku latach osiada tu na stałe?? Może lepiej nie bo by wam szczęki mądrości opadły a kurze móżdżki przepaliły od tej wiadomości hehe:) Pozdrawiam przyjezdnych dzięki wam mamy jedno z bogatszych miast w polsce

 • Jo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.01.2011 16:46 ~Jo

  Ja zapraszam natomiast na Mehoffera też na Białołęce. Po tym jak zamknęli Klasyków to jedyny dojazd do Modlińskiej. Jazda tam to slalom. Dziura na dziurze. I do tego jeszcze ciężkie samochody budowlane które jeżdżą tam z nadmierna prędkością powiększając te dziurska.

 • kierowca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.01.2011 15:06 ~kierowca

  również polecam wycieczkę na ulicę Płochocińską w kierunku Nieporętu. pomijając pojedyncze dziury na całej długości tej ulicy, to przed światłami na skrzyżowaniu z Białołęcką NIE DA się żadnym sposobem ominąć wyrw w asfalcie, jedyne co można zrobić to zwolnić do 20km/h (co oczywiście wprawia innych kierowców w złość kiedy ktoś hamuje przed ziemonym światłem ;) ) niby coś tam łatano, ale nie widać ŻADNYCH śladów tego.
  to samo jest kawałek dalej, przed światłami przy Kobiałce.
  śmiech na sali, biorąc pod uwagę że jest to jedna z głownych dróg dojazdowych do Warszawy i dziennie przejeżdża tamtędy mnóstwo samochodów.

 • bartek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.01.2011 14:01 ~bartek

  hahhahaha szkoda że nie nagrali sobotniego łatania dziur na płochocińskiej przy skrzyżowaniu z białąłęcka w kierunku Nieporętu już nie da się normalnie przejechać a jadąc przepisowo można zostawić zawieszenie

 • PiTT

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.01.2011 13:54 ~PiTT

  więcej soli sypcie to bankowo mniej dziur będzie ;)

 • eej tam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.01.2011 13:48 ~eej tam

  LLU płaćcie podatki w stolicy a będzie leppiej :-)

 • Lej dzbana w dziób

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.01.2011 13:28 ~Lej dzbana…

  Który dzban jeszcze myśli, że literki na tablicy rejestracyjnej świadczą o miejscu odprowadzania podatków? KTÓRY?!

 • :/

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.01.2011 13:27 ~:/

  czy emilii plater nie była przypadkiem tego lata remontowana ?

  ktos powinien za to beknąć. gdzie był odbiór techniczny ?

 • burak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.01.2011 13:27 ~burak

  tomi a zastanawiałeś się ile lat miasto ma z ciebie zysk skoro jesteś rodowitym mieszkańcem tego miasta a ile lat za przeproszeniem miasto musiało za tobą sprzątać? Przyjezdny jak na całym świecie (oprócz warszawy) to złoty interes!

 • ObwatelX

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.01.2011 13:05 ~ObwatelX

  hahaha ale pokazówke pod "telewizje" zrobili:P:P

  Ile z tego !MLN ZŁ przezznaczacie na nagrody dla siebie !!!!!!!!!!!!!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl