Ulice

02.05.2011 10:53 wybrzeże helskie zamknięte

Frezowanie przy zoo

SERWISY:

Drogowcy zamknęli ul. Wybrzeże Helskie. Od Ratuszowej do Stefana Starzyńskiego frezowana jest nawierzchnia. Kierowcy muszą skorzystać z objazdów.  

Droga zostanie otwarta w środę rano. Do tego czasu kierowcy musza omijać zamknięty fragment.

Proponowany objazd: Okrzei - Targowa - Jagiellońska - Rondo Stefana Starzyńskiego.

W związku z remontem autobusy linii 444 zostaną skierowane na trasę objazdową, tylko w kierunku pętli na Dworcu Centralnym: ZOO - Ratuszowa - Wybrzeże Helskie - Wybrzeże Szczecińskie - most Świętokrzyski. Dalej pojadą normalą trasą.


aq/par

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Jasio

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2011 12:31 ~Jasio

  Koszmar i brak wyobraźni - rano, kiedy wszyscy jadą w kierunku południowym mają dla siebie JEDEN pas. A ci, którzy jadą na północ - dwa. Wszystkiemu winne jest skrzyżowanie z Ratuszową.

  Zgadzam się, debil jakiś to zaplanował. Przed nową organizacją ruchu naprawdę lepiej się jechało. KTO za to odpowie???

 • pp

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.05.2011 14:34 ~pp

  czy wybrzeże helskie zgodnie z informacja jest od dzisiaj otwarte?

 • peper

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.05.2011 08:26 ~peper

  Gratuluję pomysłowości drogowców. Naprawdę odcinka od Kłopotowskiego do Ratuszowej nie dało się wyremontować? Co roku po drobnym kawałku będą robić? Debilizm totalny.
  I dlaczego pas w kierunku północnym jest szerszy niż ten prowadzący na południe? I jeszcze podwójna ciągła na całej długości. A tam przecież TIRy wloką się przez całą dobę. Jak zwykle totalny brak myślenia w architektach i u miejskiego inżyniera ruchu. Żenada totalna.

 • AKN

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.05.2011 18:30 ~AKN

  Wszystko wygląda fajnie, tylko dlaczego frezowanie nie objęło odcinka Ratuszowa - Kłopotowskiego. Tam są takie dziury, że można uszkodzić miskę olejową. Druga sprawa to te nieszczęsne słupki przy ulicy. Czy naprawdę nie dałoby się poszerzyć tej ulicy tak, aby miała po 2 pasy w każdą stronę? Miejsca jest wystarczająco dużo. Trzecia rzecz to szlak pieszo-rowerowy. Gdyby władze Warszawy wykazały się odrobiną zdrowego rozsądku, mogłoby zrobić frezowanie od Mostu Gdańskiego do Kłopotowskiego i modernizację szlaku pieszo-rowerowego jednocześnie. Mogłyby, ale nie zrobiły. Trudno dziwić się temu, skoro prowincja rządzi stolicą...

 • Motocyklista

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.05.2011 17:52 ~Motocyklista

  Nie rozumiem tego... przejezdzalem kolo zoo ze 20 minut temu... i korek w strone pragi po wiadukt... w druga strone pusto. Oczywiscie staly w korku jakies same LLU czy inne PO... a przy wileniaku pusto... niedrodzy przyjezdni... uzywajcie czasem map a nie jedziecie jak wam nawigacja pokazuje... wystarczy skrecic w pierwsza lepsza ulice w prawo by ominac ten korek w ktorym pewnie LEKKO staliscie pol godziny...

 • kilovolt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.05.2011 00:41 ~kilovolt

  Po obecnym remoncie wygospodarują przynajmniej trzy pasy ruchu, które będą służyć do jazdy w dni powszednie, a w weekendy jeden pas będzie służył za parking dla gości zoo.

 • T_Bomb

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.05.2011 20:57 T_Bomb

  do ~krzychu

  Jak sam słusznie zauważyłeś przebudowa ma się ROZPOCZĄĆ NAJWCZEŚNIEJ ZA DWA LATA, a dokładniej wykonawca będzie miał czas na zgromadzenie dokumentacji do września 2012 roku. Doliczając standardowe w naszym kraju opóźnienia sama przebudowa rozpocznie się w 2013 roku... Trudno jest mi sobie wyobrazić żeby do tego czasu nic tam nie robiono, tym bardziej, że aktualnie odbywa się tam tylko frezowanie, czyli najzwyklejsza prowizorka mająca wystarczyć na kilka miesięcy. Już teraz jednak na ślepo obstawiać można, że kontrakt na tę właściwą przebudowę całego wybrzeża i wału przeciwpowodziowego dostanie wykonawca bubla S-8 lub podobny jemu partacz.

 • wuzeta

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.05.2011 20:34 ~wuzeta

  Przynajmniej będzie można komfortowo jeździć :) I o to chodzi :)

 • Bartek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.05.2011 19:44 ~Bartek

  Przynajmniej będzie można komfortowo jeździć :) Cieszę się, bo bardzo często tam jeżdżę

 • krzychu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.05.2011 19:38 ~krzychu

  a ja tylko przypomnę: http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,powstanie-nowy-wal-przeciwpowodziowy-przy-zoo,76958.html. Ciekaw jestem, po co oni teraz robią ten niby remont, skoro i tak za dwa lata ma być totalna przebudowa?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl