Ulice

19.03.2016 11:20 prace prowadzone są też na ostródzkiej

Frezowanie na Sowińskiego

SERWISY:

Trwa remont nawierzchni na Sowińskiego i Ostródzkiej. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, komunikacja kursuje objazdami.

Początkowo miasto informowało, że ulica Sowińskiego na odcinku od Karlińskiego do skrzyżowania z Wolską zamknięty zostanie w sobotę o godz. 22. - Utrudnienia już się rozpoczęły, ulica została zamknięta - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Nie można wyjechać ani wjechać w ul. Wolską - dodaje.

Jak mówi nasz reporter, trwają prace przy wymianie nawierzchni.

W związku z pracami został wytyczony objazd ulicami: Jana Kazimierza – Ordona lub Jana Kazimierza – Studzienna. Utrudnienia mają się zakończyć w poniedziałek o godz. 6.

Utrudnienia na Ostródzkiej

W piątek wieczorem rozpoczął się remont Ostródzkiej. Dokładnie od godz. 22 do niedzieli do 5 rano zaplanowano prace na odcinku pomiędzy ul. Hajduczka a Bohuna. Utrudnienia spowodowane są odtworzeniem nawierzchni po budowie kanalizacji. Objazd został poprowadzony ulicami: Juranda ze Spychowa – Białołęcka – Warzelnicza lub Głębocka – L. Berensona.

ZTM poinformował o utrudnieniach dla linii 132 i 134 w kierunku pętli Grodzisk i Olesin. Objazd został poprowadzony ul. Juranda ze Spychowa,  Białołęcką, Warzelniczą, Hemara i Ostródzką. W kierunku pętli Metro Marymont i Żerań FSO ul. Berensona, Skarbka z Gór , Magiczną, Głębocką i Toruńską.

Swoją trasę zmieniła również linia 204. Autobusy w kierunku pętli Os. Derby kursują: ul. Ostródzką, Współczesną, Szumiących Traw, Jesiennych Liści, Głębocką i Magiczną.

W kierunku pętli PKP Praga: ul. Berensona, Głębocką, Toruńską i Ostródzką.

Autobusy linii nocnej N11 w kierunku Os. Derby jeżdżą: ul. Juranda ze Spychowa, Białołęcką, Warzelniczą, Hemara i Ostródzką.

Linia N14 w kierunku pętli Olesin: ul. Białołęcką, Warzelniczą i Hemara.Zobacz 54 godziny "frezowania" ul. Bitwy Warszawskiej 1920:

ło/sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Obserwator

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.03.2016 15:29 ~Obserwator

  Betoniary z Odolan będą miały co niszczyć.

 • kk1

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.03.2016 15:19 ~kk1

  Wiki~Wiki

  Kiedy Białołęcką zrobią

  Myślę, że dopiero po wykonaniu kanalizacji tego terenu.

 • Wiki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.03.2016 00:37 ~Wiki

  Kiedy Białołęcką zrobią

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl