Ulice

26.09.2015 10:26 weekendowe utrudnienia

Frezowanie na Ochocie.
Korek w Al. Jerozolimskich

SERWISY:


W weekend drogowcy zabrali się za wymianę nawierzchni na ulicy Niemcewicza na Ochocie. Jak relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl, w Al. Jerozolimskich tworzą się korki.

- Ulica Niemcewicza jest wyłączona z ruchu. Trwają na niej prace – relacjonuje Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.

Korek przed objazdem

Ulica jest zamknięta dla ruchu na odcinku od Al. Jerozolimskich do ulicy Grójeckiej. Kierowcy muszą korzystać z objazdów i stoją w korkach.

- W Al. Jerozolimskich przed ulicą Białobrzeską, który służy za objazd, tworzy się korek na 200-300 metrów – relacjonuje Szmelter. Ale zaznacza, że ruch odbywa się w miarę płynnie.

Proponowane objazdy są poprowadzone ulicami: Białobrzeska – Kopińska; ppłk. M. Sokołowskiego "Grzymały"; Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Grójecka.  Na ulicach Kaliskiej i Andrzejowskiej ruch jest  dwukierunkowy.

Autobusy linii 127, 158, 159 w kierunku pętli Mariensztat/Witolin/EC Siekierki będą kursowały ul. ppłk. M. Sokołowskiego "Grzymały" i Kopińską.

Prace na ul. Niemcewicza mają zakończyć się w poniedziałek ok. godz. 4 rano.

 

W ten weekend drogowcy wymieniają nawierzchnię również na innych stołecznych ulicach. Czytaj więcej na ten temat.

ran

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Julian Ursyn Niemcewicz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.09.2015 14:37 ~Julian…

  Kto przebuduje Al. Jerozolimskie od dworca Warszawa-Zachodnia do Placu Artura Zawiszy i odkorkuje ulicę mojego skromnego imienia..... Jest taki ktoś w Warszawie ?

 • Jerry

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.09.2015 14:34 ~Jerry

  Co za idiota puścił cały objazd ulicy Niemcewicza przez Białobrzeską ?
  Dzisiaj od samego rana stoi sznur samochodów na Białobrzeskiej od Alei Jerozolimskich do skrzyżowania z Kopińską przy hali Kopińskiej. Przecież powinni od razu skierować cały ruch w Alejach Jerozolimskich od strony Dw. Zachodniego w Kopińską do Grójeckiej. A tak jadą niepotrzebnie objazdem przez Białobrzeską i wracają z powrotem do Kopińskiej na światłach przy hali Kopińskiej. Genialny pomysł na objazd Niemcewicza ktoś wymyślił.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl