Ulice

10.07.2015 11:57 weekendowe wymiany nawierzchni

Frezowanie na Bielanach i Wilanowie.
Utrudnienia na Sytej i Arkuszowej

SERWISY:


Na najbliższy weekend drogowcy zaplanowali wymianę nawierzchni dwóch ulic - jednej w Wilanowie i drugiej na Bielanach. Nową nawierzchnię zyskają Syta i Arkuszowa. Utrudnienia rozpoczną się w piątek w nocy. Kierowcy pojadą objazdami.

"Od piątku 10 lipca od godz. 22.00 rozpoczniemy drugi etap prac na ul. Sytej" - informuje Zarząd Dróg Miejskich. Tym razem drogowcy zajmą się odcinkiem od skrzyżowania z ul. Glebową do ul. Jarej. W sumie wymienionych zostanie 7 tys. mkw. nawierzchni jezdni.

Na czas prac kierowcy pojadą objazdami ulicami: Vogla, Przyczółkową, Augustówka, Kobylańską lub Sytą, Wałem Zawadowskim, Bruzdową  i Zaściankową.

Prace zakończą się  w poniedziałek 13 lipca o godz. 4.00 rano.

Autobusy zmienią trasy

To nie jedyne zaplanowane na ten weekend prace. "Od piątku, 10 lipca od godz. 22.00 do poniedziałku, 13 lipca do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Arkuszowa na odcinku od ul. Księżycowej do ul. Estrady" - informuje ZDM.

Wyłączony odcinek będzie można ominąć ulicami: Wólczyńską – Estrady lub Powstańców Śląskich – Radiową.

Ze zmianami muszą liczyć się także pasażerowie komunikacji miejskiej. Od skrzyżowania ul. Wólczyńskiej i Arkuszowej autobusy linii 110, N56, N91 i 712 będą kursowały ulicami Wólczyńską i Estrady natomiast linii 708 i N58 Wólczyńską, Estrady i 3 Maja.

su/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • por Borewicz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2015 23:58 ~por Borewicz

  Dzieci,dzieci nie kłóćcie się ,u Was jest 40 i u nas jest 40 i niech już tak pozostanie pamiętajcie o słoikach i pamiętajcie,że nie każdemu można zabrać prawo jazdy nawet jak leci 200 km/h.
  A ja zgłoszenie przyjąłem i będę tam częstym gościem i moi koledzy też.

 • ala

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.07.2015 13:54 ~ala

  A co dalej ze Św. Wincentego??
  Trudno było uwierzyć w te zapowiedzi, bo były za piękne. Kłamczuchy, kłamczuchy, oszuści.

 • Nietoperz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.07.2015 12:15 ~Nietoperz

  Na Arkuszowej asfalt wymienią ale studzienek i tak nie da się ominąć. Co za debil dał zgodę na rozmieszczenie tych studzienek w ten sposób to ja nie wiem. Porażka na całej linii.

 • jacek placek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.07.2015 18:05 ~jacek placek

  Do kompletu niech zrobią jeszcze Augusówkę i Zawodzie bo będę musiał jeździć Sytą na około albo tłuc się po tych płytach

 • kazik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.07.2015 15:09 ~kazik


  kolo~kolo

  Popieram poprzedni wpis już teraz przy kiepskiej nawierzchni są bite rekordy prędkości na ograniczeniu do 40km/h i wyprzedzanie na zakazie już nie raz unikniemy cudem kolizji wyjeżdżając z posesji gdy jakiś bezmozg wyprzedzał i szedł na czołowe a gdy zostanie wyremontowana nawierzchnia to nie będzie można ani przejść przez ulicę Arkuszowa ani wyjechać z posesji
  Boom~Boom


  Jak wyjeżdżasz z posesji to włączasz się do ruchu i masz obowiązek ustąpić wszystkim pojazdom, nawet tym co wyprzedzają inne.

  Od kiedy to sie wyprzedz na zakazie wyprzedzania patrzmy na znaki albo nauczmy sie ich interpretacji

 • marta

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.07.2015 15:06 ~marta

  Całe szczęście że bedzie remontowana ul.Arkuszowa bedzie chwila spokoju i ciszy od tego tałatajstwa z puszczy która urządza sobie tor wyścigowy z ulicy Arkuszowej jakby pierwszy raz dorwali utwardzonej drogi

 • kolo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.07.2015 13:52 ~kolo

  antek~antek

  A ja się pytam co za debil postawił tam 40? jakby 50 nie wystarczało? koło szkoły macie 50 a z bramy nie umiecie na normalną ulicę wyjechać? To nie jest dróżka osiedlowa, w mieście nie satwia się 40 na drogach głównych, chyba że koło szkół, przedszkoli... Jakoś dalej w Izabelinie radzimy sobie z wyjazdem z posesji.

  To zapytanie możesz kierować do siebie bo tylko debil pisze takie dyrdymały i to nie jest droga główna W Izabelinie to ty jeździsz 40km/h bo jesteś u siebie a u innych to można poszaleć a co do wyjazdu z posesji to nie moż na wyjecha bo taki baran jak ty wyprzedza autobus gdy ten mnie przepuszcz żebym mógł wyjechać ale ty tego nie zrozumiesz bo takiej wiedzy twój móżdżek nie pomieści życze zdrowia głównie psychicznego

 • niko

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.07.2015 13:45 ~niko

  Wiekszośc tych wypowiedzi i nauk dla mieszkańców ulicy Arkuszowej piszą jaśnie panie i panowie z Lasek i Izabelina którzy mają u siebie fotoradary i ograniczenia a na Arkuszowej chcą rozwinąc skrzydła bardzo prostackie podejście do sprawy u siebie tak a u innych nie a wystarczyłoby trochę kultury

 • WWa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.07.2015 12:58 ~WWa

  Zaorać i będzie spokój!

 • kieryka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.07.2015 12:49 ~kieryka

  Co dalej z św. wincentego? zrobili połowę i mieli wrócić po tygodniu.....

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl