Ulice

09.09.2011 06:28 utrudnienia dla kierowców

Frezowanie na Bemowie
i na Pradze Północ

SERWISY:

Zbliża się weekend, a więc czas na frezowanki. Drogowcy wymienią nawierzchnię na ul. Połczyńskiej oraz na skrzyżowaniu ulic Targowej i Kijowskiej.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o wymianie nawierzchni południowej strony ul. Połczyńskiej, czyli jezdni w kierunku centrum. W ten weekend drogowcy pracować będą po północnej stronie. Z utrudnieniami liczyć muszą się zatem kierowcy wyjeżdżający z miasta.

Ruch zostanie przełożony na jezdnię przeciwną. Kierowcy jadący w kierunku granicy miasta przejadą na jezdnię południową na wysokości ul. Fort Wola, a powrócą na jezdnię północną przy ul. Rotundy. Utrudnienia potrwają od piątku od 22.00 do poniedziałku do 4 rano.

Targowa/Kijowska

Wymianę nawierzchni przejdzie również skrzyżowanie ulic Targowej i Kijowskiej. To jeden z elementów modernizacji trasy tramwajowej Dw. Wileński - Stadion Narodowy - Rondo Waszyngtona.

Utrudnienia zakończą się w poniedziałek o 4.00.

Objazdy

Proponowane objazdy zamkniętego skrzyżowania prowadzą: al. Zieleniecką – al. Poniatowskiego – Wybrzeżem Szczecińskim – Okrzei lub Kłopotowskiego – Wybrzeżem Szczecińskim – al. Poniatowskiego – al. Zieleniecką.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

 su/roody

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Masha

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.09.2011 10:21 ~Masha

  Aaaa zarabaszczo, zamykając polczynska zamknęli tez wjazd w powstańców śląskich od strony południowej co oznacza ze mieszkańcy z numerów 2, 4, 6 a także ich rozwinięc literkowych nie mogą się dostać do domów. Gratulacje dla Pana Galasa i innych kadrami odpowiedzialnych za organizacje remontów i ruchu kolowego w tym mieście.

 • kataszon

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2011 13:07 ~kataszon

  ~esp weź pod uwagę że gmina otrzymuje tylko część z wpływów z podatków dochodowych. Poza tym wydaje mi się że warszawa jako całość rozdziela poszczególnym dzielnicom środki na inwestycje.

  kolejny warszawiak z krwi i kości do siedmiu boleści

 • esp

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2011 11:56 ~esp

  ~modliński
  Zacznijcie płacić podatki na Białołęce a nie na swoich wiochach to poprawi się stan dróg w waszej dzielnicy.
  Nie ma nic za darmo, może i ty płacisz podatki ale dziesiątki tysięcy mieszkańców Białołęki tego nie robi wiec czego oczekujecie? Mamy XXI wiek przestańcie wierzyć, że wam wszystko z nieba spadnie jak temu manna ,jak mu na imię było? No temu z biblii.
  Zauważ, że miasto najwięcej kasy wkłada w dzielnice w których jest największy wpływ z podatków, a Białołęka puki co jest na końcu tej listy więc i na końcu listy inwestycyjnej.

 • ano 12

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2011 11:10 ~ano 12

  jeśli jest źle na Pradze przeprowadź się na Włochy ; ...

 • Bartek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2011 10:27 ~Bartek

  A kiedy poprawiona będzie południowa jezdnia Placu Zawiszy (przy Raszyńskiej). 300 metrów od siedziby ZDM jest łata na łacie, koleiny, wybrzuszenia.

 • mieszkaniec Pragi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2011 10:15 ~mieszkaniec Pragi

  wlasnie na Pradze trzeba najwiecej budowac i modernizowac bo ta dzielnica byla zawsze zaniedbana

 • kataszon

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2011 09:20 ~kataszon

  wszyscy nie mogą się doczekać modernizacji modlińskiej, ale gdy tylko do niej dojdzie wszyscy zaczną narzekać na korki i utrudnienia. wydaje mi się, że modlińską należy zacząć w momencie otwarcia mostu północnego, gdyż jednocześnie możnaby wtedy rozpocząć remont mostu grota.
  póki co musi nam wystarczyć frezowanie.

  p.s. ciekawe za jaką chwilę jakiś "warszaffiak" zacznie się burzyć, że te korki przez osoby dojeżdżające z tarchomina, jabłonny, legionowa itp itd i że przez nich jezdnia tak szybko uległa zniszczeniu. ah ten wysoki stołeczny poziom kultury.

 • Antek120

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2011 08:15 ~Antek120

  Pewnie niestety nie preko- bo Kijowska i Targowa jest za blisko stadionu zeby pozostala taka jaka jest. A modlinska oo to daleko od euro..

  przykre ze zamiast wykonywac inwestycje potrzebene zawsze znajda sie te z przyczyn politycznych priorytetowe. to cos jak z równym i równiejszych Orwella

 • modliński

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2011 07:48 ~modliński

  A kiedy Modlińska?? Ta ulica to po prostu KOSZMAR :-(( Znów muszę wymieniać elementy zawieszenia :-((

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl