Ulice

08.02.2012 12:19 nikomu nic się nie stało

Ford wjechał w śmieciarkę

SERWISY:

- Kierowca forda nie wyminął śmierciaki, stojącej na prawym pasie alei Wilanowskiej i uderzył w jej tył - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Ulica w stronę Puławskiej jest całkowicie zablokowana - dodaje.

- Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania odbierali śmieci w al. Wilanowskiej na wysokości numeru 196. Śmieciarka stała na prawym pasie. Wtedy w jej tył uderzył ford, jadący od Doliny Służewieckiej w stronę Puławskiej - relacjonuje Marcinczak. Nikomu nic się nie stało.

Ford stanął w poprzek

Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.  W wyniku uderzenia ford stanął w poprzek jezdni. Przez kilkadziesiąt minut aleja była zablokowana. Kierowcy korzystali z pasa zieleni.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

su/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • kloszard

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.02.2012 14:12 ~kloszard

  Czysta forma darwinizmu.

 • maniek laweta

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.02.2012 15:35 ~maniek laweta

  klasyczny dzwon warszawski: nie wyhamowanie przed pojazdem. Rodowity sprawcą! wiem bo holowałem forda na lawecie!!!
  dzięki za dużo pracy rodowici!

 • Figo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.02.2012 15:20 ~Figo

  czy to próba samobójcza?

 • tatko

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.02.2012 15:19 ~tatko

  dlatego sprzedałem motocykl. jeżeli taki cymbał nie widzi śmieciarki,to jak dostrzeże motocyklistę. takich ślepaków jest więcej.

 • co to jest?

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.02.2012 15:07 ~co to jest?

  i 200 zł mandatu za blokowanie pasa ruch

 • vladimir

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.02.2012 14:40 ~vladimir

  Dziś słoiki dają taki popis, jakby był już piątek...Co żeście się tak wściekli? Rozbiło się służbowe auto i trzeba będzie w piątek skorzystać z uprzjemości innych 5-dniowych użytkowników Warszawy żeby pojechać do siebie. Współczuję wam tego ciągłego zasuwania z walizeczką w piątki, niedziele, święta i inne dni wolne. To musi być męczące nie?

 • po Dróżnik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.02.2012 14:29 ~po Dróżnik

  @Podróżnik,
  być może twoje szacowne miasto otrzymalo prawa miejskie wcześniej niż przedmieścia Warszawy ale od tego czasu nic się w nim nie zmienilo. W tym samym czasie Warszawa rozwija się dynamicznie i coraz szybciej, daje pracę wielu ludziom, placi 500 mln janosikowego - na twoją miejscowość między innymi i ma przed sobą ciekawą przyszłość jako stolica naszej części UE. A konserwa jest niestety w twojej głowie i sposobie w jaki postrzegasz świat. Cóż jak widać podróże jednak nie kształcą....

 • Boom

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.02.2012 14:18 ~Boom

  Prędkość, wbrew pozorom, nie była jakaś specjalnie duża, bo nawet podłużnice się nie uszkodziły i nie widzę czy poduszki wystrzeliły. Ważniejszy jest kształt tyłu śmieciarki gdzie jest masa wystających elementów które obrały blacharkę z auta zrywając błotnik, maskę i zderzak.

 • Podróżnik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.02.2012 14:16 ~Podróżnik

  W dniu nadania mojemu miastu praw miejskich, Bródno było jeszcze osadą, nie wspominając już o innych obecnych dzielnicach zakonserwowanej Warszafy.

 • la

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.02.2012 14:15 ~la

  Całe szczęście , że śmieciarka na warszawskich blachach. Okazało by się zaraz na forum, że słoiki wiozła ze wsi i dobrze że ją ktoś stuknął.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl