Ulice

08.10.2011 08:38 utrudnienia na Waszyngtona

Dziura na rondzie załatana,
ale jeden pas zamknięty

SERWISY:

Choć z ronda Waszyngtona zniknęła ogromna dziura, która pojawiła się w piątek, to kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami przy wjeździe od strony al. Zielenieckiej. Drogowcy zamknęli jeden pas ruchu.

Na szczęście jest weekend i sytuacja nie powoduje dramatycznych utrudnień.

- Przez rondo Waszyngtona przejeżdża się w miarę szybko - relacjonował w sobotę po godz. 8.30 Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.

Dziura "załatana"

Zapewne z każdą godziną ruch będzie się jednak zwiększał. Kierowcy nie muszą już uważać na dziurę w jezdni, która jeszcze w piątek wieczorem utrudniała ruchu. – Dziura została załatanaasfaltem. Jest to starannie zrobione, jeździ się dobrze – mówi Krysztofiński. - W nocy drogowcy zdążyli też rozkopać i załatać fragment jezdni wewnętrznej, tuż przy wjeździe od strony al. Zielenieckiej, ale teraz jest odgrodzona i nieprzejezdna - dodaje.

Nowa organizacja ruchu

W miniony czwartek na rondzie wprowadzono nową organizację ruchu. Kierowcy, którzy chcą jechać z al. Waszyngtona w stronę mostu Poniatowskiego, mają do dyspozycji jezdnię tymczasową, która omija teren budowy.

Z kolei żeby z al. Zielenieckiej skręcić w ul. Francuską lub al. Waszyngtona, trzeba skorzystać z tymczasowej jezdni przecinającej torowisko w al. Poniatowskiego za przystankami tramwajowymi.

Zmiany spowodowane są wymianą torów na skrzyżowaniu al. Zielenieckiej z al. Poniatowskiego po stronie Stadionu Narodowego (północna część ronda).

ran/roody

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl