Ulice

07.04.2011 21:25 al. jana pawła II/al. Solidarności

Dwie awarie jednego dnia
"Poinformowaliśmy służby"

SERWISY:

Kierowcy, którzy przejeżdżali w czwartek przez skrzyżowanie al. Jana Pawła II i Solidarności musieli się uzbroić w sporą dawkę cierpliwości. Zarówno rano, jak i po południu panował tam spory chaos. Powód? Awaria świateł.

Przez dwie godziny na skrzyżowaniu Jana Pawła II i Solidarności nie działały światła. Utrudnienia były duże. Przed godziną 8.00 policja podjęła decyzję, że zacznie kierować ruchem w tym miejscu. Kwadrans po ósmej sygnalizację udało się naprawić. 

Popołudniowa powtórka

Niestety kilkanaście godzin później sygnalizacja znów się zepsłuła. I znów w okolicy panował komunikacyjny chaos. Jak informowali internauci na miejscu pojawił się policyjny radiowóz. Tym razem jednak funkcjonariusze siedzieli w środku i nie próbowali zapanować nad powstałym bałaganem.

- Poinformowaliśmy odpowiednie służby, które zobowiązały się jak najszybciej usunąć awarię - powiedziała w rozmowie z tvnwarszawa.pl Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego KSP.

 

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

wp/par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • wujek dobra rada

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.04.2011 18:00 ~wujek dobra rada

  pewnie Jacek Z. tez zamawial te swiatla:-)))

 • k

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.04.2011 11:30 ~k

  Pisałem wielokrotnie,że dzień bez nie działającej sygnalizacji na tym skrzyżowaniu, to dzień stracony.Ale to i tak nie dociera do ratusza. Dawno powinien zrobić kontrolę firmy obsługującej ten rejon. Ale pewno to rodzinka lub kolesie.

 • Jan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.04.2011 10:12 ~Jan

  Policja chętnie "pomaga" tylko wtedy kiedy może zarobić albo poprawić statystyki. Jak jest akcja trzeźwy poranek albo prędkość to oni pierwsi, a jak kierowanie ruchem to ich nie dotyczy. Żenada.

 • Wacław

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.04.2011 23:07 ~Wacław

  Mieszkam obok... światła "wysypują" się za każdym razem kiedy zmieniany jest ich cykl w skrzynce przez "magików" za pomocą laptopa - rok do roku problem się powtarza na sylwestra (skrętoświatła) i teraz - w związku z objazdem tramwajów (skrętoświatła)

 • marti

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.04.2011 21:58 ~marti

  Prośba do kierowców, także panów kierowców autobusów-wymuszaczy: Jak już stoicie na tej Jana Pawła, to dajcie chociaż przejechać na wprost ludziom Grzybowską i Elektoralną, a nie blokujecie skrzyżowanie i w rezultacie nie pojedziecie ani wy, ani nikt z ulic poprzecznych. I tak sobie stoimy osiem zmian świateł i trąbimy na siebie bo wjeżdżacie ludzie na skrzyżowanie bez możliwości jego opuszczenia. Ale policji tam nie ma, oni łapią w tym czasie "piratów" na bezkolizyjnej Trasie Siekierkowskiej bo to łatwiejsze.

 • Rafał

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.04.2011 20:34 ~Rafał

  Przecież w tym miejscu awaria świateł to codzienność... powinni je tam wszystkie wymienić i zmienić obsługujący je system

 • loki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.04.2011 20:11 ~loki

  dla potwierdzena
  http://oognet.pl/content/details/267

 • loki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.04.2011 20:11 ~loki

  Mamy 20:09 a światła nada nie działają
  Biorąc pod uwagę że TVN Warszawa informacje dostał i tak z dużym opóźnieniem to mamy co najmniej 3 godziny a mówiono " Poinformowaliśmy odpowiednie służby, które zobowiązały się jak najszybciej usunąć awarię - mówi Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego KSP "
  Firma odpowiedzialna za działanie sygnalizacji chyba się nie śpieszy

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl