Ulice

19.11.2017 15:17 zablokowane były dwa pasy

Dwa zderzenia na S2. Kierowca skody w szpitalu, iveco straciło koło

SERWISY:


Przed godziną 14 na trasie S2 doszło do dwóch zdarzeń z udziałem trzech samochodów. Jeden kierowca został ranny. Dwa z trzech pasów w stronę Ursynowa były zablokowane.

O zdarzeniach z udziałem trzech samochodów na S2 informował reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak. - Kolizja miała miejsce na trasie S2 na wysokości Nowozachodniej w kierunku Ursynowa. Na jezdni stoją dostawcze iveco, opel i skoda - relacjonował. - Iveco straciło koło, samochody nie są bardzo uszkodzone - dodał.

Nieprzejezdne były dwa z trzech głównych pasów trasy S2. - Zablokowany jest prawy pas, na którym stoją iveco i opel oraz lewy, na którym stoi czarna skoda i są wycieki paliwa. Na miejscu jest policja i straż pożarna - przekazał reporter.

Zdarzenia potwierdziła policja. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o godzinie 13.42. Do dwóch zdarzeń doszło na trasie S2 na wysokości Opacz-Kolonii. W iveco urwało się koło, które uderzyło w skodę - podał Jarosław Florczak ze stołecznej policji. Opel zderzył się z ogrodzeniem, najprawdopodobniej zderzenie iveco i skody odwróciło jego uwagę - tłumaczył policjant.

Do szpitala trafiła jedna osoba. Policja przekazała, że był to kierowca skody, nie jak informowała wcześniej - opla. - Kierowcy byli trzeźwi - mówił Jarosław Florczak.

Jak poinformowała policja zderzenie opla z barierkami zakwalifikowano jako kolizję, a iveco ze skodą jako wypadek. Czynności na miejscu zakończyły się około 19.

mp/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Jan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.11.2017 08:30 ~Jan

  halo~halo

  Janusze wracają z ojcowizny

  mają przynajmniej skąd wracać i są bardziej majętni "efekcie halo"

 • halo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.11.2017 17:13 ~halo

  Janusze wracają z ojcowizny

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl