Ulice

29.06.2018 18:05 w kierunku Pragi Południe

Dwa zderzenia
na Trasie Siekierkowskiej

SERWISY:

Kierowców jadących Trasą Siekierkowską w kierunku Pragi Południe czekały w piątek po południu utrudnienia. Przed mostem doszło do dwóch kolizji.

Pierwsza kolizja miała miejsce tuż przed wjazdem na most Siekierkowski.

- Na lewym pasie jezdni stoją cztery samochody i policyjny radiowóz. Dwa z tych aut mają widoczne uszkodzenia. Jedno jest dość mocno zniszczone, a wokół niego widać rozsypane szkło - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Jak sprecyzował Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji zderzyły się dwa pojazdy - renault i dacia.

Do drugiego zderzenia doszło około pół kilometra przed mostem, za sanktuarium na Siekierkach.

- W tej kolizji brały udział ford i opel. W obu przypadkach nikt nie został ranny, a kierowcy pojazdów byli trzeźwi - podsumował Świstak.

W piątek, to już kolejne takie zderzenia na tej trasie. Kilka godzin wcześniej trzy auta zderzyły się na Moście Siekierkowskim.

kk/mś

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Konrad

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.06.2018 22:23 ~Konrad

  tak jeżdżą inteligentne kieroffce, przestrzegające przepisów

 • Maniek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.06.2018 20:57 ~Maniek

  Szybciej, sprytniej, cwaniej, jak te zawalidrogi jadą, dlaczego jadą tak wolno, ja to umiem jeździć, jeszcze jednego wyprzedzę, mam świetny samochód, przed tamtego zdążę się wcisnąć, zdążę na późnym żółtym, bęc, policja, korek, karetka, szpital, ubezpieczyciel i większa składka, warsztat, kpiny kolegów, szyderstwa znajomych, obciach wśród rodziny, zanik libido, szukanie zastępstwa przez współmałżonka, ciosanie kołków na głowie, niska samoocena i frustracje.......

 • Pitrek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.06.2018 18:15 ~Pitrek

  Po raz kolejny cwaniaczki ze środkowego pasa chciały wskoczyć na zjazd w Bora-Komorowskiego w ostatniej chwili? Postawić kamerę, linię ciągłą pociągnąć 150m wcześniej i się skończy lansowanie.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl