Ulice

17.07.2019 21:54 w kierunku Marek

Dwa osobowe, dwie ciężarówki.
Dwa pasy S8 były zablokowane

SERWISY:


Na trasie S8 zderzyły się cztery samochody. Były poważne utrudnienia.

Jak informowała w środę wieczorem Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, do zdarzenia doszło pomiędzy węzłem Konotopa a węzłem Mory, na jezdni w kierunku Marek.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński dodawał, że wzięły w nim udział dwa samochody osobowe i dwa ciężarowe. - Posypało się z nich dużo elementów - zaznaczył i mówił, że dwóch uczestników wypadku pojechało do szpitala.

Zablokowane były dwa pasy.

ab/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • xor

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.07.2019 12:32 ~xor

  elowaw~elowaw

  mam wrażenie że to kierowcom tzw suwów...powinno się zabierać dowody rej...
  Lepiej zabierać samochody, samym dowodem nikogo nie skrzywdzą :D

 • JTP

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.07.2019 10:00 ~JTP

  Jeżeli nikomu nic się nie stało niema lepszej metody na poskromienie jak 1 do 2-óch miesięcy bez samochodu to uczy pokory.
  Jak zwykle szkoda tylko pozostałych uczestników jazdy zmuszonych do stania w niepotrzebnym korku.

 • Qum

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.07.2019 09:31 ~Qum


  Olo~Olo

  Czy tym razem policja zabierze dowody rejestracyjne ciężarowym i skieruje je na badania techniczne po naprawie uszkodzeń powstałych w tej kolizji. Czy też pozwoli im odjechać by nie komplikować im życia i by dalej mogli szaleć na drodze i nie liczyć się z mniejszymi użytkownikami dróg?
  elowaw~elowaw  mam wrażenie że to kierowcom tzw suwów...powinno się zabierać dowody rej, bo wydaje im się że skoro mają podwyższone zawieszenie i auto większe od osobowego to mogą więcej...a kierowcy ciężarowych wykonują swoją pracę, mają większą praktykę, doświadczenie i umiejętności...

  To tak jak taksiarze. I tez podobne poszanowanie dla przepisow i innych uczestnikow ruchu. Zlotowa i kierowca ciezarowki z pewnoscia zajedzie ci droge, zablokuje, wymusi i ominie pasem do skretu. Ale jaki z niego szeryf gdy chodzi o pilnowanie zwezek m

 • elowaw

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.07.2019 08:10 ~elowaw

  Olo~Olo

  Czy tym razem policja zabierze dowody rejestracyjne ciężarowym i skieruje je na badania techniczne po naprawie uszkodzeń powstałych w tej kolizji. Czy też pozwoli im odjechać by nie komplikować im życia i by dalej mogli szaleć na drodze i nie liczyć się z mniejszymi użytkownikami dróg?  mam wrażenie że to kierowcom tzw suwów...powinno się zabierać dowody rej, bo wydaje im się że skoro mają podwyższone zawieszenie i auto większe od osobowego to mogą więcej...a kierowcy ciężarowych wykonują swoją pracę, mają większą praktykę, doświadczenie i umiejętności...

 • www

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.07.2019 08:04 ~www

  Tesi~Tesi

  Nie ma dnia aby na S8 nie było wypadku - co się tam dzieje - co to za trasa - masakra

  Łotysze, na przedłużeniu S8 od granicy z Litwą do Rygi ustawili w terenie zabudowanym progi zwalniające, nie przejmując się tym, że jest to Via Baltica - droga ekspresowa. Spowodowało to znaczący spadek wypadków. Może, tak na tym feralnym odcinku ustwaić szykany, jeżeli kierowcy nie potrafią prowadzić pojazdów, to ograniczenie prędkości ograniczy liczbę wypadków. Ewentualnie oddzielić betonowymi zaporami i wytyczyć TIR-pas, tylko dla ciężarówek, betony zapobiegną wyprzedzaniu.

 • Fazi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.07.2019 08:01 ~Fazi

  Brak policji na drogach, za niskie mandaty za przekroczenie prędkości, brawura, jazda na zderzaku, grzebanie w telefonie podczas jazdy, niesygnalizowanie zmiany pasa ruchu lub sygnalizowanie za późno t.j. już podczas zmiany, ignorowanie ograniczeń prędkości i wiele innych "grzeszków" to wszystko składa się na obraz na drogach. Niedługo sami się pozabijamy.
  Osobiście jeżdżę zgodnie z przepisami, prawym pasem na takich drogach i w zasadzie nikt nie jedzie 70 czy 80/h. Wszyscy nawet złomami pomykają nie prawym, lecz skrajnym lewym +30-50 czyli grubo powyżej 100/h.
  Jeśli dolny próg mandatu byłby min. 500 zł ręczę, że większość od razu spokornieje i zdejmie nogę z gazu.

 • Tesi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.07.2019 00:27 ~Tesi

  Nie ma dnia aby na S8 nie było wypadku - co się tam dzieje - co to za trasa - masakra

 • Olo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.07.2019 22:30 ~Olo

  Czy tym razem policja zabierze dowody rejestracyjne ciężarowym i skieruje je na badania techniczne po naprawie uszkodzeń powstałych w tej kolizji. Czy też pozwoli im odjechać by nie komplikować im życia i by dalej mogli szaleć na drodze i nie liczyć się z mniejszymi użytkownikami dróg?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl