Ulice

04.08.2019 14:25 dwa pasy zablokowane

Dwa auta zderzyły się na S2.
Były duże utrudnienia

SERWISY:

Dwa samochody zderzyły się na trasie S2. Nikomu nic się nie stało, ale były duże utrudnienia w ruchu. Zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do kolizji doszło w okolicy węzła Opacz. Policja zgłoszenie otrzymała po godzinie 13. - Zderzyły się volkswagen oraz skoda - poinformowała Magdalena Bieniak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodała, nikomu nic się nie stało. - Kierowcy byli trzeźwi - podała.

Jak z kolei opisywała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, zablokowane zostały dwa pasy w kierunku węzła Puławska.

Utrudnienia skończyły się przed godziną 16.

Mapa wypadków

W tym roku policja uruchomiła "Mapę wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2019", na której prezentuje bieżącą liczbę i lokalizację wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym z ostatniej doby oraz od początku wakacji.

W ten sposób służby chcą przemówić do wyobraźni kierowców i ograniczyć niebezpieczne zachowania drogowe.

Mapa, aktualizowana codziennie, na półmetku wakacji jest już niemal nieczytelna. Nad nią na stronie policji widnieje czerwony licznik ofiar śmiertelnych. Dzisiaj rano wskazywał 358. Jutro te dane będą już nieaktualne.

kz/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Boom

    zgłoś naruszenie odpowiedz 04.08.2019 16:55 ~Boom

    Jechałem przed 15:00 i oznakowanie tego miejsca było fatalne. Zamknięte dwa pasy ruchu, brak wcześniejszej informacji o wypadku. Jadąc w tłumie nie trudno było wpaść na teren wygrodzony pachołkami. Czy to jest takie trudne ustawić wcześniej tablicę uwaga wypadek?

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl