Ulice

17.05.2011 09:35 zablokowane dwa pasy w kierunku s8

Drogowcy łatali dziurę.
Korek na Trasie AK

SERWISY:

Tak jak zapowiedzieli, tak zrobili. Drogowcy we wtorek pojawili się na Trasie AK i zamknęli dwa pasy w stronę S8. Między ulicami Broniewskiego a Powązkowską, rozpoczęli naprawę zapadniętej jezdni. Momentalnie utworzył się ogromny korek.

Do godziny 14.00 drogowcy mieli naprawiać zapadnięty kanał deszczowy. Zamknięte były dwa pasy jezdni w stronę S8. Ruch odbywał się tylko skrajnym lewym pasem. 

-Trasa jest już przejezdna- poinformował, tuż po 14.00, Adam Sobieraj rzecznik ZDM Okazało się jednak, że środkowy pas cały czas jest zablokowany - Robotników już nie ma, ale barierki zostały- informował we wtorek  Lech Marcinczak reporter tvnwarszawa.pl

Dziura na Trasie AK straszyła już od jakiegoś czasu. Przypomniał o niej Maciej.

Urszula Nelken, rzeczniczka ZDM tłumaczy dlaczego tak długo drogowcy zabierali się za naprawę jezdni. - Przy pomocy specjalnej kamery monitorowaliśmy to miejsce, bo chcieliśmy naprawić je w jak najmniej inwazyjny sposób. Niestety okazało się, że to niemożliwe - wyjaśnia.

as/par

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

 

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl