Ulice

02.09.2015 15:28 Wypadek na Mokotowie

Domaniewska:
skuterem potrącił pieszą

SERWISY:

Na Mokotowie kierujący skuterem potrącił pieszą, która - najprawdopodobniej - przechodziła w miejscu niedozwolonym. Kobieta trafiła do szpitala. Zablokowany jest jeden pas Domaniewskiej w kierunku Wołoskiej.

Do zdarzenia doszło w środę po godz. 15.00, na wysokości ul. Domaniewskiej 41a.

- Kierujący skuterem potrącił kobietę, która najprawdopodobniej przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Na miejscu są służby, widać ślady na betonie - relacjonuje Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.

I dodaje, że piesza ranna trafiła do szpitala.

Zablokowany jest pas w kierunku Wołoskiej.

kś/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Jjack

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.09.2015 13:07 ~Jjack

  Do stonki:
  Jak ktoś przez pierwsze dwadzieścia lat życia chodził po polu, to nie dziw się, że nie wie co to przejście dla pieszych...
  Ten skuter jeździ 43km/h max...

 • Asia

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.09.2015 09:59 ~Asia

  Współczuję kierowcy i poszkodowanej kobiecie, ale prawda jest taka, że jeśli chodzi o wypadki, ta okolica jest BARDZO niebezpieczna. Skrzyżowanie Domaniewskiej z Wołoską to jedno z najbardziej niebezpiecznych w Warszawie. Jest tu duży ruch, zwłaszcza w godzinach szczytu łatwo o stłuczkę, do tego tramwaje, piesi, każdemu się spieszy. Trzeba mieć oczy dookoła głowy i będąc pieszym i będąc kierowcą. No i brać poprawkę, że ani skuter, ani samochód, a już tym bardziej większy pojazd nie zatrzyma się w miejscu w ułamek sekundy.

 • Anka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.09.2015 14:54 ~Anka

  hellboy~hellboy

  gdyby wszyscy jednośladowcy jeździli pasem ruchu a nie po linii rozdzielającej pasy to nikt by nie ucierpiał. ciekawe z jaką prędkością poruszał sie jednoślad między stojącymi samochodami ?????????


  Skuter? Myślę, że co najmniej 180 km/h.

 • hellboy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.09.2015 13:22 ~hellboy

  gdyby wszyscy jednośladowcy jeździli pasem ruchu a nie po linii rozdzielającej pasy to nikt by nie ucierpiał. ciekawe z jaką prędkością poruszał sie jednoślad między stojącymi samochodami ?????????

 • Gosia

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.09.2015 13:21 ~Gosia

  Akurat byłam przy tym i wiem co stwierdziła policja - kobieta przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu, chcieli jej nawet wlepić za to mandat, ale zdrowie najważniejsze :) Szkoda, że nikt nie pomyśli o Bogu ducha winnym kierowcy! Jeśli komuś wystarczy tytuł artykułu, żeby poznać całą prawdę to gratuluję naiwności... ;)

 • anka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.09.2015 13:13 ~anka

  Przy mordorze małpi gaj.Zwięrzęta łażą jak chcą i kończą jak zwierzęta a raczej jak wiewórki na trasie szybkiego ruchu.

 • stonka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.09.2015 12:09 ~stonka


  stonka~stonka

  To nie jest kierujący skuterem, tylko rozwoziciel pizzy. Zupełnie inna kategoria uczestnika ruchu...
  trawiasty~trawiasty

  Twoja wypowiedź świadczy, że należysz do zupełnie innej kategorii internautów. Rozumnych inaczej. Nie mogłabyś czasem leczyć swoich kompleksów w przychodni, a nie na forum? Co?

  A tak konkretnie to o co Ci chodzi? Mieszkam obok kilku wytwórni pizzy i mam wątpliwą przyjemność oglądania wyczynów wspomnianych dostawców. Wiem, że w Polsce każdy ma coś na sumieniu, ale panowie na skuterach odstają od średniej w sposób bezwzględny: jazda po chodniku czy drodze dla rowerów, jazda po przejściu dla pieszych. O czystej głupocie nie wspomnę: jak bowiem nazwać człowieka, który kilka godzin dziennie jeździ a za JEDYNĄ ochronę ma klapki, szorty i kask nałożony na czubek głowy? Słowo dureń zdaje się pasować.

 • trawiasty

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.09.2015 11:33 ~trawiasty

  stonka~stonka

  To nie jest kierujący skuterem, tylko rozwoziciel pizzy. Zupełnie inna kategoria uczestnika ruchu...

  Twoja wypowiedź świadczy, że należysz do zupełnie innej kategorii internautów. Rozumnych inaczej. Nie mogłabyś czasem leczyć swoich kompleksów w przychodni, a nie na forum? Co?

 • straszny dziadunio

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.09.2015 11:30 ~straszny dziadunio

  decio~decio

  Bandyta !!!

  To twój nowy podpis? Słaby. Lepszy byłby - idiota. Czytać tekstu się nie chciało?

 • lisek chytrusek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.09.2015 11:28 ~lisek chytrusek

  Rafal~Rafal

  Widziałem to chwilę po... istotnie, tam masa ludzi przechodzi przez jezdnię lawirujac między samochodami, bo do przejścia daleko..
  Przy tej ilości pieszych aż się prosi tam o przejście - i dałoby się je wyznaczyć gdyby tyko zarzadcy drogi się chciało...
  Mam nadzieję że wszyscy wydobrzeja, a ZDM pójdzie po rozum do głowy i przejście tam wyznaczy

  Odpuść sobie, ojciec. Chciałbyś mieć przejścia dla pieszych co 50 m? Świat byłby wtedy piękny, i korków więcej niż w fabryce szampana. A i tak wielu ludziom by to nie pomogło. Popatrzcie wokół, jadąc. Jak liczne są przypadki, że pieszy wchodzi na jezdnię jak koń z klapkami na oczach, nie rozglądając się przedtem, nie zatrzymując, żeby sprawdzić wcześniej, czy można przejść bezpiecznie.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl