Ulice

19.07.2018 10:29 dwie osoby w szpitalu

Dachowanie na trasie S2

SERWISY:

 

- Na Południowej Obwodnicy Warszawy doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z nich jest na dachu - informował nasz reporter. Jezdnia w kierunku Puławskiej była zablokowana.

Wszystko wydarzyło się około godziny 7.30 między węzłami Opacz a Konotopa. - Jedno z uszkodzonych aut to toyota. Drugie to mini, które leży na dachu - mówił Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Jak dodał, na miejscu była policja, dwa zastępy straży pożarnej (początkowo cztery) i pogotowie. - Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala - informował nasz reporter.

Małgorzata Wersocka z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji podała z kolei, że byli to kierujący obu aut. Zaznaczyła, że obaj byli trzeźwi. Ostrzegała też kierujących przed utrudnieniami w ruchu na trasie S2.

Początkowo nieprzejezdne były dwa pasy tranzytowe jezdni w kierunku Puławskiej, ruch odbywał się jednym - środkowym pasem. Jednak około 8.30 - jak podał Zieliński - cała jezdnia została zamknięta, a ruch odbywał się pasami lokalnymi.

 

kw//ec

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • mgregor

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.07.2018 00:19 ~mgregor

  Problemem tam są mistrzowie lewego pasa cisnący do końca a potem przepychający się na prawy do zjazdu albo (o zgrozo) zatrzymujący się na środku i czekający aż ktoś się zlituje i ich wpuści na 2 skrajne prawe pasy do zjazdu. Do tego osoby jeżdżące środkowym pasem z prędkościa 60 km/h bawiące się telefonem, szeryfowie zajeżdżający drogę osobom które wyprzedzają lewym pasem z dozwoloną prędkością, szybcy i wściekli urządzający sobie slalom gigant pomiędzy tymi co jadą normalnie. I TIRy. O każdej porze dnia i nocy. Całe kawalkady. Jadące oczywiście środkowym pasem.

 • zabawa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2018 16:48 ~zabawa

  rsz~rsz

  na zachodzie też jest taki cyrk codziennie ?


  Szkoda im na to czasu i pieniędzy :-)

 • rsz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2018 16:04 ~rsz

  na zachodzie też jest taki cyrk codziennie ?

 • s2fa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2018 15:46 ~s2fa

  lolek~lolek

  Jechał szybko ale bezpiecznie. Jak można dachować na prostej drodze bez skrzyżowań?

  Jak widziałem ten wypadek po kilku minutach to jakoś stał przed nim jeszcze jeden samochód. Czyżby ktoś ładne zahamował przed dachującym.

 • kolo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2018 14:52 ~kolo


  bnmnbm~bnmnbm

  Zwróć uwagę, że problemem nie jest to, że są 3 pasy tylko że 3 pasy zwężają się efektywnie do jednego na zjazdach (nawet jak zjazd ma dalej dwa pasy).
  S8, węzeł Konotopa i potem duża część S2 (aż za al. Krakowską) jest przykładem najgorzej zaprojektowanych tras. Tu 10 pasów nic nie da, skoro mamy znikające prawe pasy, zwężenia potoku z 3 do 1 pasa lub 5 do 2, źle zaprojektowane zjazdy czy mętlik w pasach ruchu.
  Ludzie który odpowiadali za te odcinki powinni dożywotnio być pozbawieni tytułu inżyniera i mieć zakaz wykonywania zawodu.
  juhuu~juhuu


  Ale to byli i tak najlepsi inżynierowie jakich wydała polska ziemia :-) To kto by nam wtedy wszystko projektował? Niemcy, Holendrzy, Francuzi?  Polskim kierowca nawet jak zrobisz autostrady z 10 pasami ruchu to nie przeszkodzi to w powodowaniu na nich dziwacznych i śmiesznych wypadków.
  Polski kierowca jadąc w trasę mózg i kulturę zostawia w domu.

 • abc

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2018 14:25 ~abc

  strażacy, którzy tak wytyczyli i zabezpieczyli drogę powinni na kolanach wracać do jednostki. szczyt bezmyślności i zupełny brak wyobraźni...

 • kolo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2018 14:16 ~kolo


  kolo~kolo

  I znów pewno rowerzysta lub pieszy winni ???

  Aaaaaa nie to tylko bezmózgie istoty zwane kierowcami które jedyne czym powinny jeździć to furmankami i po droga polnych same sobie krzywdę robią i powodują korki.
  nowek~nowek


  a światełko masz ?


  I mózg też mam a to jest to czego tobie brakuje.

 • bogo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2018 14:03 ~bogo

  kruchy~kruchy

  Co trzeba zrobić, aby dachować na prościutkiej drodze?


  Być Polakiem lub Rosjaninem.

 • kruchy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2018 12:43 ~kruchy

  Co trzeba zrobić, aby dachować na prościutkiej drodze?

 • pedrycz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2018 12:40 ~pedrycz

  Dla kierowców partaczy powinno być tak jak dla lekarzy czy budowlańców. Za partactwo - zakaz wykonywania zawodu i pozbawienie prawa jazdy na 5 lat lub dłużej w zależności od stopnia głupoty zaangażowanej w zdarzenie.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl