Ulice

27.11.2017 19:45 Zablokowany pas w kierunku Poznania

Dachowanie na S2. Strażacy ściągali auto z barierek

SERWISY:


Na bocznym pasie drogi S2 w kierunku Poznania doszło kolizji. Zdarzenie miało miejsce na wysokości ulicy Rebusowej. Dwie jezdnie były zablokowane przez ponad godzinę.

- Samochód dachował, podróż skończył na barierkach, dlatego potrzebna była interwencja straży pożarnej. Strażacy ściągali auto z miejsca zdarzenia za pomocą specjalistycznego dźwigu. Jest już postawione na koła - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Prawdopodobnie doszło do wycieku paliwa, na jezdni i samochodzie jest piana strażacka - zauważył.

I dodał, że ruch na dwóch jezdniach pasa bocznego jest wstrzymany. Utworzył się duży korek. O utrudnieniach między węzłami Opacz a aleja Krakowska ostrzegała też Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

"Wylądował na barierkach"

Kolizję potwierdziła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

- Około godziny 18.30 samochód osobowy dachował i wylądował na barierkach, znajdujących się w pasie zieleni między jezdnią główną a pasem rozprowadzającym na S2 w kierunku Poznania. Potrzebne było użycie specjalnego dźwigu, by podnieść samochód z powrotem na jezdnię. Na miejscu działały zastępy straży pożarnej z Pruszkowa i Warszawy - mówił st. kpt. Karol Kroć ze straży w Pruszkowie.

Dodał też, że jedna osoba została poszkodowana w wyniku kolizji, ale nie trafiła do szpitala.

O godz. 20.25 GDDKiA przekazała komunikat o zakończeniu utrudnień.


kk/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • qperNIK

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.11.2017 11:02 ~qperNIK

  Taki_tam~Taki_tam

  No cóż, do takiego wyczynu, żeby przelecieć przez barierki i chcąc robić przy tym salto, to za mała prędkość była, więc na przyszłość proponuję tak z 250 km/h może wtedy się uda.

  To nie barierki tylko szatkownice. Jak dobrze kołem zaczepisz to i przy 50km/h możesz fikołka na drugą stronę linek zaliczyć.

 • Wprost

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2017 21:46 ~Wprost

  bmwstyle~bmwstyle

  "szypkie ałdi" zawsze się zmieści i zdąży.... teoretycznie ;)

  Czekaj... ty naprawdę nie odróżniasz Audi (A3 strzelam) od Forda Fiesty!? :D Innymi słowy - nawet nie widzisz, że w artykule jest opisane zdarzenie z Fiestą ale już sobie poużywałeś i na Audi i na BMW.

  Twój wpis jest najlepszym dowodem na to, że mnóstwo ludzi to przemądrzali ignoranci - w ogóle się nie znasz ale musisz wylać swoje frustracje, bo inaczej pękniesz, co?

 • benek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2017 20:54 ~benek

  Takie drogi to najlepsze miejsca na odcinkowy pomiar prędkości.

 • Taki_tam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2017 20:32 ~Taki_tam

  No cóż, do takiego wyczynu, żeby przelecieć przez barierki i chcąc robić przy tym salto, to za mała prędkość była, więc na przyszłość proponuję tak z 250 km/h może wtedy się uda.

 • bmwstyle

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2017 20:04 ~bmwstyle

  "szypkie ałdi" zawsze się zmieści i zdąży.... teoretycznie ;)

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl