Ulice

21.04.2017 15:03 były duże utrudnienia

Czołowe zderzenie na skrzyżowaniu. Aleje Jerozolimskie stanęły

SERWISY:

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów na skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich i ulicy Ryżowej. - Są duże utrudnienia w ruchu w obu kierunkach - ostrzegał reporter tvnwarszawa.pl.

- Rover stoi w poprzek skrzyżowania, a BMW przecięło słupki i wypadło na pobocze - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - W jednym z aut podróżowała starsza kobieta. Została poszkodowana i zabrana do szpitala przez załogę karetki - dodał.

Rozbite samochody blokowały ruch na skrzyżowaniu. Były duże utrudnienia zarówno w kierunku centrum jaki i w stronę Pruszkowa.

Jak poinformowała policja, dwie osoby z BMW trafiły do szpitala. - Obecnie dwa pasy w kierunku centrum są zablokowane - przekazała Edyta Adamus z sekcji prasowej stołecznej komendy.

- Cały ruch od strony Pruszkowa kierowany jest w Ryżową. Policja wystawiła patrol już skrzyżowanie wcześniej z ulicą Starodęby - uzupełnił Zieliński.

skw/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • skręcająca w lewo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2017 15:06 ~skręcają…

  Wypadki i przejeżdżanie na czerwonym to na tym skrzyżowaniu norma. Policję na tym skrzyżowaniu widać tylko po wypadku, za to często stoją na Jerozolimskich ze 100 metrów przed i ze 100 metrów za skrzyżowaniem, z suszarkami dbają o bezpieczeństwo na dwupasmówce w miejscu, gdzie pieszego nie uświadczysz. Typowe miejsca, żeby nakarmić budżet państwa, nic więcej. Może by się panowie przenieśli 100 metrów dalej, tam, gdzie jest rzeczywiście niebezpiecznie. Do budżetu wpłynęłoby całkiem sporo, jeżeli nie więcej, ale panowie policjanci przy okazji zadbaliby o bezpieczeństwo...

 • przemo9

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2017 22:37 ~przemo9

  Potwierdzam. Przejeżdżanie na czerwonym w kierunku na Pruszków można zaobserwować podczas każdego cyklu świateł. Czasami nawet dwa trzy samochody. Zawsze jak ruszam z Ryżowej w lewo, po prostu zawsze ktoś przejeżdża na czerwonym. Przydałaby się tutaj rejestracja przejazdu na czerwonym.

 • R2d2

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2017 19:32 ~R2d2

  Potwierdzam, że wypadki na tym skrzyżowaniu to norma. Przejeżdżanie na czerwonym też zwłaszcza w kierunku na Pruszków.Obok Ryżowa/Prystora podobnie z tym, że tu organizacja niedługo się zmieni.

 • adam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2017 18:49 ~adam

  Popieram, bez dodatkowych pasów i świateł do lewoskrętów z Alej Jerozolimskich dalej będą wypadki , tydzień temu w czwrtek też był powżny dzwon, widocznie jeszcze mało osób zginęło w tym miejscu żeby się drogowcy zinteresowałi organizacją ruchu na tym skrzyżowaniu

 • ursusfan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2017 17:53 ~ursusfan

  temat znany jak świat, brak strzałek do lewoskrętu i wypadek min. 1 w tygodniu. Nie chodzi tu o jazdę na czerwonym tylko całkowity brak widoczności dla skręcających w lewo.

 • Mieszkaniec Ursusa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2017 17:50 ~Mieszkaniec Ursusa

  Kolizje na tym skrzyżowaniu są prawie codziennie, a raz-dwa razy w tygodniu wypadek. Wszystko za sprawą lewoskrętu z Jerozolimskich oraz braku zachowania osi skrzyżowania wzdłuż Ryżowej (kto tamtędy jeździ wiec o co chodzi). Lawety niedługo będą miały tutaj abonament. Nic się nie zmieni bez sygnalizatorów kierunkowych.

 • Mac Cajen

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2017 17:43 ~Mac Cajen

  Szanowna Redakcjo!
  Proszę Was abyście poświęcili kilka godzin dowolnego dnia i obserwowali to skrzyżowanie!

  To co zobaczycie będzie bardzo ciekawym doświadczeniem!

  Nie jest to wina kierowców tylko fatalnej organizacji tego skrzyżowania.

 • ciekaw

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2017 17:00 ~ciekaw

  Ciekawe, jak oni to zrobili?

 • aniol

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2017 16:16 ~aniol

  Oczywiscie to tylko w W-wie czy ma ktos uczciwie zdobyte prawko czy za kostke masla.

 • asd

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2017 15:58 ~asd

  co ciekawe równo tydzień temu był w tym miejscu podobny wypadek. też dwie osobówki, chyba czołowo (tyle zdążyłem zobaczyć)

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Otworzył klapę i poszedł. Wrócił, zamknął ją i pojechał

Otworzył klapę i poszedł. Wrócił, zamknął ją i pojechał

Czasami samochody się psują i odmawiają posłuszeństwa - wiadomo. Najczęściej zepsute auta się naprawia i znowu można nimi jeździć. Niekiedy zdarza się,... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl