Ulice

24.09.2016 17:51 Trzy osoby w szpitalu

Czołowe zderzenie na al. Niepodległości

SERWISY:

Wypadek na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Woronicza. – Zderzyły się dwa samochody. Trzy osoby trafiły do szpitala – informował reporter tvnwarszawa.pl.

Zderzyły się opel i peugeot. - W jednym z samochodów jechała trzyosobowa rodzina. Matka z dzieckiem trafili do szpitala. Mężczyźnie nic się nie stało. Jest na miejscu – mówił Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl. Jak dodał, w drugim aucie jechał mężczyzna, który z urazem głowy również został zabrany przez karetkę pogotowia.

Zdarzenie potwierdzała również stołeczna policja. – Było to zderzenie czołowe. Na miejscu były dwie straże pożarne i dwie karetki pogotowia – mówił Piotr Świstak z wydziału prasowego KSP.

Jak relacjonował nasz reporter, kierowca peugeota jechał al. Niepodległości w stronę Ursynowa. - Kierowca opla również jechał al. Niepodległości, ale w przeciwnym kierunku. Na skrzyżowaniu z Woronicza skręcał w lewo i wymusił pierwszeństwo - tłumaczył Mateusz Szmelter.

Utrudnienia w ruchu

Kierowcy w tej okolicy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu. – Zablokowany był jeden pas ul. Woronicza w stronę Puławskiej i dwa pasy al. Niepodległości w kierunku Ursynowa – ostrzegał Szmelter.

Przed utrudnieniami ostrzegał również ZTM.

"W związku ze zdarzeniem drogowym w rejonie skrzyżowania al. Niepodległości / Woronicza autobusy linii 174, 700 zostały skierowane na trasę objazdową w kierunku Bokserska/Pańska" - informowali na stronie internetowej

 

kw//ec

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • vtr

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.09.2016 08:44 ~vtr

  Wierzbno~Wierzbno

  Klasyka tego skrzyżowania. Jadąc od Ursynowa al. Niepodległości i skręcając w lewo w Woronicza, nadlatująca kierowca z kierunku Centrum jest kompletnie niewidoczny. Najbezpieczniej tam skręcać jest tylko na czerwonym. Osobiście wolę skręcać w lewo w Woronicza z Puławskiej - jest sygnalizator S-3. Taki sam powinien być na felernym skrzyżowaniu.

  Dokładnie.

  Montują lewoskręt w miejscach całkowicie niepotrzebnych jak np. na Gocławiu gdzie Umińskiego czy Bora mają dobrą widoczność, a tu gdzie jest jedno z niewielu skrzyżowań z tak fatalną widocznością to oni 25 lat czekają nie wiadomo na co.

 • mita

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.09.2016 11:16 ~mita

  Da się wyklepać !

 • Jan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.09.2016 07:43 ~Jan

  Oczywiście, wszyscy wolno jechali.

 • halo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.09.2016 18:10 ~halo

  tak to jest jak się zdało prawo jazdy w Pułtusku

 • Wuj

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.09.2016 16:21 ~Wuj

  Już nie ma normalnych delikatnych stłuczek, jak się nie walną jak dwa kozły to się nie liczy.

 • Warszawiak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.09.2016 14:12 ~Warszawiak

  Szybko ale bezpieczne.

 • Wierzbno

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.09.2016 14:04 ~Wierzbno

  Klasyka tego skrzyżowania. Jadąc od Ursynowa al. Niepodległości i skręcając w lewo w Woronicza, nadlatująca kierowca z kierunku Centrum jest kompletnie niewidoczny. Najbezpieczniej tam skręcać jest tylko na czerwonym. Osobiście wolę skręcać w lewo w Woronicza z Puławskiej - jest sygnalizator S-3. Taki sam powinien być na felernym skrzyżowaniu.

 • decio

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.09.2016 14:01 ~decio

  Nie warto czytać , nie ma BMW :)de

 • Warszawiak69

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.09.2016 13:08 Warszawiak69

  I potem jeden kołek z drugim dziwi się czemu w Warszawie tyle korków każdego dnia.

  Wracajcie do jazdy wozami drabiniastymi bo tylko to chyba potraficie.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl