Ulice

02.03.2018 13:00 były utrudnienia

Ciężki dzień na S8. Zderzenie
osobówki z ciężarowym

SERWISY:

Na trasie S8 w rejonie Modlińskiej samochód osobowy zderzył się z ciężarowym. Osobówka stała w poprzek jezdni i utrudniała przejazd w kierunku Żoliborza.

Policja potwierdziła informację. - Dostaliśmy zgłoszenie o zderzeniu auta osobowego z tirem. Wszystko wydarzyło się w rejonie wjazdu z Modlińskiej na most Grota-Roweckiego - powiedziała nam Justyna Gwiazda-Woś z sekcji prasowej komendy stołecznej.

Jak dodał nasz reporter Mateusz Dolak, na miejscu oprócz policji przyjechała też karetka pogotowia.

O zdarzeniu poinformowały również służby GDDKiA. "Zablokowane są dwa pasy ruchu w kierunku Wrocławia" - napisano w komunikacie. Dla kierowców wolny był tylko jeden pas jezdni tranzytowej. Początkowo informowano, że utrudnienia mogą potrwać do 14, ale już około godziny 13 policjantka powiedziała nam, że uszkodzone pojazdy przesunięto na lewy pas, a przejazd odbywa się bez problemu.

Wcześniej informowaliśmy o dwóch innych kolizjach na S8, które przez kilka godzin utrudniały przejazd (jedna w kierunku Poznania, druga - do Warszawy).

kw/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • BRD

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.03.2018 16:26 ~BRD

  Teraz stoi w obie strony - tradycyjnie w stronę mostu bo piątek po południu, a w drugą stronę na wysokości Bemowa jeden pas wyłączony przez dostawczak, wpadł na barierki na delikatnym łuku... Rozumiem że w szczycie komunikacyjnym (typu piatkowe wyjazdy albo długie weekendy) jest natezenie 200tys pojazdów/doba, no ale ze zawsze jakas stłuczka czy utrudnienia....

 • niepukac

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.03.2018 15:20 ~niepukac

  jaj~jaj

  Kiedy będzie dzień bez zderzenia na s8 ???

  Jak warszawiakom zrobi się wstęp wzbroniony na S8, jak by Polacy jeździli jak warszawiacy to przez żadne miasto nie dało by się przejechać;) A Tak przynajmniej tylko stolica stoi dzięki kolizjom..

 • kimik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.03.2018 15:17 ~kimik

  Drodzy Warszawiacy, czy Wy robicie na złość Polakom i mieszkańcom Mazowsza blokując codziennie S8 rozbijając swoje piękne autka czy o co chodzi??
  Jeżdżę przez różne słoikowa inne miejscowości ale tylko tu wiecznie rozbijające się WE WD WB WY WI WH... O co Wam chodzi???

 • gocx

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.03.2018 15:12 ~gocx

  a kiedy był "lekki" dzień na S8?

 • ggggg

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.03.2018 15:12 ~ggggg

  Warszawianin~Warszawianin

  no Słoiki już grzeją swoje sztrucle na wyjazd, Smog wzrośnie 80% , lepiej Warszawiacy pozostańcie w domach

  Niech grzeją bo narazie niech nie wyjeżdząją może wieczorem jak warszawiacy zaliczą dzień na S8 i kilka autek rozbiją a potem spokojnie przejadą sobie słoiki;)

 • jaj

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.03.2018 13:50 ~jaj

  Kiedy będzie dzień bez zderzenia na s8 ???

 • Warszawianin

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.03.2018 13:23 ~Warszawianin

  no Słoiki już grzeją swoje sztrucle na wyjazd, Smog wzrośnie 80% , lepiej Warszawiacy pozostańcie w domach

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl