Ulice

17.08.2017 11:29 były duże utrudnienia

Ciężarówka utknęła w alei Prymasa Tysiąclecia. "Zacisnęły się hamulce"

SERWISY:

Z dużymi utrudnieniami musieli liczyć się przed południem kierowcy jadący aleją Prymasa Tysiąclecia w kierunku ronda Zesłańców Syberyjskich. - Doszło do awarii hamulców w ciężarówce przewożącej złom. Pojazd został unieruchomiony i blokował przejazd - informował reporter tvnwarszawa.pl.

Cała sytuacja miała miejsce na estakadzie nad ulicą Kasprzaka.

Jak opisywał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl, unieruchomiony pojazd to duża ciężarówka wyposażona w kontener przewożący złom. - Doszło w niej do awarii hamulców, które się zacisnęły - precyzował.

Pojazd był zablokowany, nie mógł się poruszać i tarasował prawy pas ruchu w kierunku ronda Zesłańców Syberyjskich. - Tworzyły się duże korki - ostrzegał nasz reporter.

Na miejscu pracował jeden zastęp straży pożarnej, który próbował schłodzić hamulce i odblokować ciężarówkę.

Po kilkudziesięciu minutach akcja zakończyła się powodzeniem. - Strażacy schłodzili hamulce, a pojazd w asyście policji zjechał do swojej bazy - powiedział Zieliński.

 

kw/pm

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • abc

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.08.2017 09:39 ~abc

  Z dwojga złego wolę załadowaną ciężarówkę ze zblokowanymi hamulcami i korki - niż korki spowodowane rozpędzoną ciężarówką bez hamulców, która przydzwoniła w stojące samochody.

 • RMF

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.08.2017 15:33 ~RMF

  Pewnie jej stan techniczny i masa ładunku nie budziła żadnych zastrzeżeń. A policja oczywiście stan ten skontrolowała, a nie puściła przeładowanego gruchota w świat?

 • taki_tam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.08.2017 12:18 taki_tam

  Skoro ciężarówka przewożąca złom miała awarię hamulców, to pewnie sama dojechała na złom i została zezłomowana, bo to złom :D

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl