Ulice

06.09.2016 13:17 Utrudnienia w stronę Bielan

Ciężarówka straciła koło,
zablokowała pas na S8

SERWISY:

Ciężarówka z urwanym kołem blokowała środkowy pas na drodze S8, tuż za mostem Grota-Roweckiego w kierunku Bielan. Tworzył się długi korek, sięgający Targówka. Zdjęcie i informacje o utrudnieniach dostaliśmy na warszawa@tvn.pl.

- Utrudnienia na Trasie Toruńskiej na wysokości zjazdu na ulicę Broniewskiego. Urwane koło w ciężarówce - ostrzegał internauta.

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl. - Na środkowym pasie stoi ciężarówka, z której odpadło koło. Prawdopodobnie uszkodzone zostało też audi. Ono stoi przed ciężarówką. Oba pojazdy blokują środkowy pas - relacjonował Mateusz Szmelter.

Na miejscu były dwie załogi policyjne. - Policjanci kierują ruchem, pośpieszają kierowców jadących pasami obok, tak aby nie zatrzymywali się i nie tworzyli korka - mówił nasz reporter.

Mimo to na trasie robiło się coraz ciaśniej. Mateusz Szmelter ostrzegał przed utrudnieniami, które mogły jeszcze rosnąć się w związku ze zbliżającym się szczytem komunikacyjnym.

Jak informowała policja, po godzinie 14.30 auta dalej blokowały pas. Korek sięgał do wysokości ulicy Rembielińskiej na Targówku. Dopiero około godziny 16 ciężarówka została zepchnięta na pobocze.


md/mś

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • MKOL

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.09.2016 09:04 ~MKOL

  Oczywiście każdy musi zdjęcie zrobić. Proszę jeździjcie sprawnie zamiast korkować przejazd.

 • Laszlo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.09.2016 22:01 ~Laszlo

  Wczoraj wyrwany silnik i kolizja, dzisiaj odpadło koło. Ciekawe co jutro sparaliżuje S8.

 • lol

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.09.2016 17:19 ~lol

  Na wstępie mandat za to, że w ogóle pomyślał o jeździe innym pasem niż prawy...

 • nnm

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.09.2016 16:11 ~nnm

  miedzy mamy polakamy.... s8 na bielany już prowadzi. śmieszne te ludki

 • fgh

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.09.2016 15:52 ~fgh

  tam zawsze jeździ stado baranów środkowym pasem!!!!!!@!@ nie widzą że jest prawy WOLNY !!!!!

 • Peter

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.09.2016 15:36 ~Peter

  Wesoły~Wesoły

  Kółko się urwało temu TIRu :)

  Oho! Ktoś tu zaraz otrzyma wykład co to jest TIR :D

 • AdamGrodzisk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.09.2016 15:32 AdamGrodzisk

  Rafal~Rafal

  A co u diabła tir robił na środkowym pasie?  Rafał!!! niewiem czy wiesz co to TIR a co to samochód ciężarowy a temu co tu ktoś fajnie napisał kółko sie jemu urwalo temu tiru - gratuluje humoru i teksttu :):)) to poprosty 8t samochód ciężarowy

 • AdamGrodzisk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.09.2016 15:29 AdamGrodzisk

  co za durne komentarze hihi oj chłopak przeladował tylko o 10 ton a kapcie zmieniał i spr 5 lat temu.... przeglady na stacji u zdzicha za flache bo dalej trzeba trupa gonić:) realia 8tonówk w wawie..... jak by tak policja wpadła o 5 rano na GLS DHL UPS "7" DPD to przykro mi ale 90% paczek nie dotarło by do odbiorców bo pozabierali by dowody rejestracyjne!! to trupy do utylizacji bez ram podłóg strucla w cukierni bardziej zwarta w "kupie" hahah a dla wlasciciela nic się nie liczy ma zapierdzielac i paczki rozwozic on bieze 10 tys mies z samochodu a kirier charuje za 1400 mies

 • Suchy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.09.2016 15:19 ~Suchy

  Codziennie jeżdżę tą trasą i zachowanie kierowców woła o pomstę do nieba, nie dość że wloką się środkowym pasem to jeszcze z lewego skręcają w prawo. Edukację powinno się zacząć już w podstawówce. Wczoraj zderzenie za Lazurową w stronę Marek. Dziś dwa dzwony. Normalnie ręce opadają.

 • taki_tam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.09.2016 15:14 taki_tam

  13:17 podana informacja, a o godzinie 14:30 nadal blokują ? Gdzie są odpowiednie służby, zholować na bok i udrożnić, bo korek zaraz sięgnie Marek !!!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl