Ulice

08.07.2011 18:27 weekendowe utrudnienia

Ciepłownicy zamkną Zamieniecką

SERWISY:
Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

 

W piątek wieczorem rozpoczyna się modernizacja sieci ciepłowniczej, która przecina ul. Zamieniecką na wysokości Łukowskiej. Przez cały weekend kierowcy będą musieli jeździć w tym miejscu objazdami. Szykuje się też remont na Idzikowskiego.

Zamknięcie Zamienieckiej potrwa od piątku od godz. 23.00 do poniedziałku, do godz. 5.00.

Sprawdź objazdy

Proponowane objazdy wyłączonego z ruchu fragmentu ul. Zamienieckiej prowadzą ulicami:

Grochowska – al. Stanów Zjednoczonych – Grenadierów – Ostrobramska; Grochowska – Jubilerska – Rodziewiczówny – Ostrobramska lub Łukowska; Łukowska – Rodziewiczówny – Ostrobramska; Ostrobramska – Płowiecka – Grochowska.

Dodatkowo do połowy lipca zawężona do jednego pasa w kierunku ul. Majdańskiej będzie ul. Łukowska na wysokości skrzyżowania z ul. Zamieniecką.

Zwężenie na Idzikowskiego

To nie koniec weekendowych utrudnień, które fundują kierowcom ciepłownicy. Od piątku, od godz. 19.00 do poniedziałku, do godz. 6.00 zawężony będzie zachodni wlot ul. Idzikowskiego na skrzyżowaniu z ul. Sobieskiego. Tu również będzie przebudowywana magistrala ciepłownicza.

Czytaj także o weekendowych planach drogowców

mjc/mz

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl