Ulice

13.12.2015 20:15 zderzenie dwóch aut

Chrysler zderzył się z chevroletem.
Dwie osoby ranne

Na skrzyżowaniu Prostej i Żelaznej chrysler zderzył się z chevroletem. Dwie osoby trafiły do szpitala. Przez godzinę wstrzymany był ruch tramwajów na Prostej.

Zdarzenie potwierdza policja. – Około godziny 18.30 na skrzyżowaniu Prostej i Żelaznej chrysler zderzył się z chevroletem. Dwie osoby trafiły do szpitala – mówi Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Przez godzinę zablokowany był ruch tramwajów na Prostej. – Choć w zdarzeniu nie brał udziału pojazd komunikacji, rozbite samochody blokowały torowisko. Teraz tramwaje jeżdżą normalnie – mówi Jurkiewicz.

Na miejscu pracują policjanci, którzy maja ustalić przyczyny zdarzenia.

jb/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • tokmada

    zgłoś naruszenie odpowiedz 14.12.2015 06:16 tokmada

    Patrzciwe jak to w tej naszej Polsce jest już dobrze: teraz piszą, że chrysler zderzył się z chevroletem, a kiedyś to byłoby - Trabant z Fiatem 126p

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl