Ulice

08.09.2015 15:47 Zostały zabrane do szpitala

Chevrolet potrącił dwie kobiety przy Modlińskiej

SERWISY:


Przy ul. Modlińskiej kierujący chevroletem potrącił dwie kobiety. Jak podała stołeczna policja, do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych. Poszkodowane kobiety przewieziono do szpitala.

Policja informację o potrąceniu dostało ok. godz. 14.30. - Do zdarzenia doszło na wysokości numeru 8. Kierujący chevroletem potrącił dwie kobiety - przekazała Iwona Jurkiewicz z komendy stołecznej policji. Jak dodała, obie poszkodowane zostały niezwłocznie przewiezione do szpitala.

Jak podała policja, kobiety zostały potrącone na przejściu dla pieszych. - Kierowca był trzeźwy. Policjanci będą prowadzić teraz dochodzenie w celu ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia - przekazała przed godz. 16 Agnieszka Włodarska z komendy stołecznej policji.

Przez kilkadziesiąt minut kierowcy jadący w kierunku centrum musieli liczyć się z utrudnieniami. Po godz. 15.30 chevrolet blokujący jeden z pasów został zepchnięty z jezdni. - Samochody mogą już swobodnie przejechać, nie ma żadnych utrudnień - przekazał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

jk/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • paulina

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2015 11:17 ~paulina

  W imieniu mojej siostry chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy udzielili jej pomocy.

 • wasted

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.09.2015 12:21 ~wasted

  Znam to przejście doskonale. Sam osobiście przechodząc przez te pasy na zielonym świetle miałem trzy sytuacje w których sam osobiście mógłbym zostać potrącony. Z tych 2 były to osoby starsze 60+ a jedna prowadziła kobieta rozmawiająca przez telefon. Poszkodowanej życzę szybkiego powrotu do zdrowia a kierującemu życzę wszystkiego najgorszego. Autobus jest dobrym środkiem transportu dla kogoś kto nie widzi zielonego światła i dla którego bardziej liczy się samochód niż zdrowie i życie innych. Broń Cię Panie Boże aby jeszcze ustępować miejsca takiej osobie w autobusie...

 • ranna

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.09.2015 08:23 ~ranna

  CHciałam podziękować za udzielenie pierwszej pomocy mnie i mojej koleżance wszystkim z całego serca P.KAMILU dziękuję.

 • kamil

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2015 21:30 ~kamil

  udzielałem tym paniom odrazu pomocy jak zobaczyłem jak odbijaja się od tego samochodu na 100% przechodziły na zielonym świetle bo ja jeszcze zdażylem przybiec z drugiej strony ulicy bo akurat tam pracuje a temu panu powini zabrać prawo jazdy bo zainteresował się co się stało z samochodem a nie pomógl tym kobietom

 • ŚWIADEK

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2015 18:39 ~ŚWIADEK

  ŁADNY Z CIEBIE ŚWIADEK ZDARZENIA JA TEŻ TAM BYŁAM I TE PANIE ZDECYDOWANIE SZŁY PO PASACH NA ZIELONYM ŚWIETLE JA STAŁAM CZEKAŁAM AŻ SIĘ SYGNALIZACJA ZMIENI WSZYSCY CZEKALI TYLKO JEDEN SIĘ WYRWAŁ TE KOBIETY Z PASÓW TAK ODRZUCIŁO AŻ NA ŚRODEK SKRZYŻOWANIA.

 • ranna

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2015 18:33 ~ranna

  Jestem poszkodowaną wtym wypadku świadku a nie możesz nim być bo jeżeli tak piszesz nie widziałeś gdzie nas potrącił samochód,szłyśmy do pracy ja na 15 koleżanka na 15;30czekałyśmy pomimo deszczu na te cholerne zielone światła najpierw przed pasami zobaczyłam
  zatrzymujące się samochody potem sygnalizacja się zmieniła na zielone światła wszystkie samochody stały tylko
  z pasa ostatniego z dużą prędkością samo
  chód wyjechał zobaczyłam go zbyt póżno.JA DZIĘKI BOGU ŻYJĘ JESTEM W LEPSZYM STANIE NIŻ MOJA KOLEŻANKA.
  PAMIĘTAM JAK WYSKOCZYŁA Z TEGO SAMOCHODU PASAŻERKA Z KRZYKIEM DLACZEGO TĘDY SZŁYŚMY? A KTÓRĘDY MIAŁYŚMY IŚĆ JAK NIE PRZEJŚCIEM DLA PIESZYCH.LATAĆ ŻADNA Z NAS NIE UMIE

 • Świadek z drugiej ręki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2015 17:26 ~Świadek z…

  Po pierwsze samochód na tym ,,materiale Filmowym" jest juz zepchnięty a raczej wycofał do tyłu o dobre parenaście metrów. Zdarzenie nastąpiło dalej - na środku skrzyzowania w ulewnym deszczu... Ale niestety każdy kto ogląda ten materiał widzi że zaraz z tyłu są pasy i napewno na pasach nastąpiło zdarzenie.

  Pan z TVN poczekał aż deszcz przestanie padać i robił śliczne zbliżenia na pasy.

  WYROK WYDANY

 • Edyta

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2015 14:36 ~Edyta

  "Chevrolet potrącił dwie kobiety przy Modlińskiej" to pewnie uciekł z jakiegoś horroru. Albo to z tych bezobsługowych.

 • prorok Maciek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2015 10:14 ~prorok Maciek


  Dostawczak~Dostawczak

  Zawodowo jeżdżę po Warszawie samochodem dostawczym, miesięcznie robię po samej Warszawie ok 2500 km. Moje spostrzeżenia są takie : Ludzie w większości NIE PATRZĄ JAK WCHODZĄ NA PASY!!! To że nie są nieśmiertelni jest wiadome wszystkim, więc obstawiam drugie... GŁUPOTA I BRAK WYOBRAŹNI.
  Kierowca może się zagapić, słońce może oślepić, może źle ocenić odległość itp. Przyczyn może być wiele ale zawsze to PIESZY CIERPI fizycznie po potrąceniu.
  Apeluje do Was, myście jak przechodzicie przez jezdnię, nawet na pasach, bo kierowcy nie będą myśleć też za was. Wasze życie i zdrowie, więc stosujcie zasadę OGRANICZONEGO ZAUFANIA. Z ciekawości obserwuje przechodniów, i na 10 kobiet średnio tylko 2 się spojrzą w stronę nadjeżdżającego samochodu!!! Podobnie emeryci, najbezpieczniej przechodzą przez jezdnie młodzi mężczyźni, tak z mojej obserwacji.
  Nick~Nick


  Kierowcy nie będą myśleć za pieszych, ale piesi mają myśleć z kierowców?

  Od pieszego emeryta wymagasz więcej ogarnięcia niż od młodego kierowcy?

  To nie piesi, ale właśnie kierowcy posługują się niebezpiecznym, czasem wręcz zabójczym narzędziem jakim jest samochód - więc to oni powinni wykazywać się większą niż piesi uwagą.


  Myślenie nie boli, kolego. Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem post swojego przedmówcy. Albo zapisz się w kolejkę do świętego Piotra.

 • takijakwy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2015 08:38 ~takijakwy

  sprwa prosta, senior za kółkiem (spójrzcie na pasażerkę), deszcz + słońce i tragedia gotowa

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl