Ulice

10.11.2017 18:38 utrudnienia w ruchu

Chaos na rondzie przy Centralnym

SERWISY:


W piątek wieczorem zapanowało zamieszanie na rondzie Czterdziestolatka. Tworzyły się duże korki, auta blokowały również torowisko tramwajowe.

Chaotyczną sytuację na rondzie zaobserwował w piątek wieczorem reporter tvnwarszawa.pl.

- Jest duże natężenie ruchu. Samochody blokują torowisko tramwajowe głównie w ciągu Alej Jerozolimskich. Ustawił się sznur składów – relacjonował Tomasz Zieliński.

Utrudniony był również ruch samochodów. W Alejach Jerozolimskich w stronę centrum, a także w alei Jana Pawła II w stronę Mokotowa.

- Jest sporo nerwów, trąbienia - relacjonował Zieliński. Sytuacja unormowała się około godziny 20.

ran

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • abc

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.11.2017 13:05 ~abc

  oostav234~oostav234

  Tramwaje to same siebie blokują o rowerzystach to buhaha bo ich niema od dobrych dwóch miechów problem jest przepustowość i za mała ilość pasów ruchu. Przydałaby sie też estakada jak na Czterdziestolatku ale oczywiście żadnych przejść naziemnych blokujących ruch!

  oho odezwał się znawca, który ilością pasów rozwiązuje korki :D wtedy nie stoja 3 tylko 6 pasów :D i gdzie Twoim zdaniem mają powstać?

 • oczywistaoczywistość

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.11.2017 00:06 ~oczywistao…

  kierowcy w warszawie nie potrafią mądrze jeździć po ulicach i uwaga z ostatniej chwili, woda jest mokra... tvn w pigułce

 • Wawka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.11.2017 19:40 ~Wawka

  A wystarczy podesłać tam 4 policjantów z WRD w godzinach szczytu ..... Podobnie na Patelnię.

 • iza

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.11.2017 17:01 ~iza

  winne tramwaje czy kierowcy samochodów?

 • lolo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.11.2017 16:56 ~lolo

  Tuż obok na E. Plater/Jerozolimskie jest jeszcze gorzej!! A to przez inwestycję wart 2 mln zł z Naszych podatków, czyli nowe pasy przy Centralnym, dodam, że tuż nad przejściami podziemnymi :)

 • AdamGrodzisk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.11.2017 16:20 AdamGrodzisk

  Człowieku jaka drogówka??? przecież tam na kamere za prędkość nie nagrają w łape nie ma za co brać i weź wygoń psa z budy!!!
  oni są tylko do punktowania i wypisywania bloczków mandatowcyh to nie lata 80 że w białych rękawiczkach policjant ruchem pomagał kierowac, teraz to on przyjada jak będzie dzwon i trzeba będzie mandacik wypisac mandacik = premia urlopik itp, Myslisz że po co kupili nioznakowane BMW przecież nie po to żeby ruchem kierowac pomagac tłumaczyć czy upominac- BMW maja sie w pol roku zwrucic

 • Mr X

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.11.2017 16:18 ~Mr X

  Tak, kupujcie więcej samochodów, jeszcze więcej, chodniki zamiencie na jezdnie, a będzie jeszcze cudowniej

 • kolo 33

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.11.2017 16:17 ~kolo 33

  Akurat najkrótsze przerwy dla motorniczych są w czasie największego szczytu. Wpadają na pętle po czasie odjazdu i sprint w druga stronę. Bez wytchnienia jeżdżą po 6 godzin nie mając nawet czasu wejść do toalety. ZTM świetnie się bawi tą sytuacją i ma wszystko gdzieś , więc jak któryś wywali dzwona z samochodem , to jest na kogo zwalić.

 • adamos

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.11.2017 16:15 ~adamos

  to rondo jest do kompletnej przebudowy w sensie organizacji ruchu czasów cyklów swiateł rozdzielenia poszczególnych pasów i skrętów ono jest rondem praktycznie wylotowym i wlotowym z i do centrum. Dopuki go nie przerobią to tak będzie wiecznie

 • lol

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.11.2017 14:45 ~lol

  Trzeba dołożyć tam przejścia dla pieszych i zwęzić jezdnie. Lepiej nie będzie, ale weselej na pewno :-)

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl