Ulice

30.03.2016 18:34 Wszystkie prace mają zakończyć się w listopadzie

Budowa tunelu. Nowa organizacja
przy Pożaryskiego i Żegańskiej

SERWISY:

Kierowców czekają utrudnienia na Żegańskiej i Pożaryskiego w Wawrze. To kolejny etap budowy tunelu w Międzylesiu. Tym razem przebudowane zostanie rondo.

Jak informuje urząd miasta, pierwsze utrudnienia pojawiają się w środę o godz. 22.

Ruch na ul. Żegańskiej i Pożaryskiego będzie odbywał się po północnej części przebudowanego ronda. Możliwy będzie przejazd ul. Pożaryskiego z Anina w stronę Traktu Napoleońskiego.

Kierowcy jadący w przeciwnym kierunku, na skrzyżowaniu, tak jak dotychczas, będą mogli skręcić tylko w prawo w ul. Żegańską. Aby pojechać Pożaryskiego będą musieli zawrócić przed ul. Bursztynową.

Utrudnienia do listopada

Utrudnienia związane są z przebudową układu drogowego w ramach budowy tunelu pod torami kolejowymi w Międzylesiu. Wszystkie prace mają się zakończyć w listopadzie 2016 r.

Z powodu budowy tunelu i podziemnych przejść trzeba było wyciąć znajdujące się tam drzewa i rozebrać budynki. O pożegnaniu jednego z domów pisaliśmy w styczniu zeszłego roku.

Zobacz jak w styczniu zeszłego roku Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych informował o szczegółach prac:

ło/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Mmarrkuss

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.04.2016 14:41 ~Mmarrkuss

  Zgdzam się. Bardzo dobrze!
  To nie będzie obwodnica/droga szybkiego ruchu, tylko ulica lokalna.

  Tak samo jest w Ząbkach - wyjeżdżając z tunelu jest przjście dla pieszych i rondo. Nikomu to nie przeszkadza, nie ma problemów w płynności ruchu.

  Nie narzekajmy...

 • karol

  zgłoś naruszenie odpowiedz 31.03.2016 14:09 ~karol

  asdr~asdr

  czy ktoś zauważył, że wyjazd z tunelu na rondo przy mrówczej od razu jest przecięty zebrą i ścieżką rowerową? nie będzie się stało na przejeździe, tylko przed rondem, ekstra i bardziej niebezpiecznie

  I BARDZO DOBRZE. jakos trzeba uspokoic ruch.

 • asdr

  zgłoś naruszenie odpowiedz 31.03.2016 12:10 ~asdr

  czy ktoś zauważył, że wyjazd z tunelu na rondo przy mrówczej od razu jest przecięty zebrą i ścieżką rowerową? nie będzie się stało na przejeździe, tylko przed rondem, ekstra i bardziej niebezpiecznie

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl