Ulice

24.11.2011 20:14 kierowców problemy z remontem

"Błądziły nawet autobusy"

SERWISY:

Remont ulicy Emilii Plater zaskoczył kierowców. I to nie tylko samochodów osobowych. Jak pisze jeden z internautów, błądziły nawet autobusy komunikacji miejskiej. Na dowód przysyła na Kontakt 24 zdjęcie.

Kierowcy, którzy nie wiedzieli o trwającym remoncie, próbowali objeżdżać zamknięty odcinek ulicą Pańską. Tam jednak wpadali w pułapkę, gdyż jest ona ślepa. Kamera monitoringu uchwyciła autobus miejski zawracający o świcie w miejscu, w którym w ciągu dnia jest pełno taksówek.

Czytaj więcej o remoncie

Kierowcy o utrudnieniach po zamknięciu ul. Emilii Plater

Jeśli chcesz nas zainteresować jakimś tematem pisz na warszawa@tvn.pl. Możesz też opublikować swoją informację bezpośrednio w portalach tvnwarszawa.pl lub Kontakt24.

 

wp/par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • agent_J

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2011 21:52 ~agent_J

  Wjeżdżali dlatego, że u nas znaki przeważnie mają się nijak do stanu faktycznego. Jak znaki po remontach leżą pozostawiane miesiącami i zwyczajnie wprowadzają w błąd, to co się dziwić, że każdy zaczyna olewać następne.

  Jechałem miesiąc temu przez skrzyżowanie w Niemczech - przez kilka dni był dość spory remont i zmiana pierwszeństwa, wszystko ładnie oznakowane. Po nocy oznakowanie remontowe zostało zdjęte i został ustawiony "policjant" oraz informacje o zmianie pierwszeństwa. U nas ? Miesiąc po remoncie znak zamkniętej ulicy stał dalej ...

 • gość

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2011 21:12 ~gość

  No i co z tego że się pomylił? A ten co zdjęcie robił nigdy się nie myli???

 • jotes

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2011 20:29 ~jotes

  Może to i autobus miejski, tylko kierowca nie zabardzo miejski. Może z Ukrainy albo z Białorusi a może z Mozambiku ciort jeden wie kto jeździ u Ajentów!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl