Ulice

05.12.2011 20:56 przechodził w niedozwolonym miejscu

Bemowo: nissan potrącił pieszego

SERWISY:

W poniedziałek przed 21.00 u zbiegu ulic Dźwigowej i Powstańców Śląskich doszło do potrącenia mężczyzny przez samochód osobowy. Ranny trafił do szpitala.

- Pieszy przechodził przez ulicę w niedozwolonym miejscu- informuje Mariusz Mrozek ze stołecznej policj. - Mężczyzna trafił do szpitala. Prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu- dodaje.

Nie ma utrudnień w ruchu. - Nissan wraz z radiowozem stoją na ul. Dźwigowej, która jest wyłączona z ruchu- informował Marcin Gula, tvnwarszawa.pl.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

su

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Jan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.12.2011 10:35 ~Jan

  Dlaczego tytuł nie brzmi "Pieszy na podwójnym gazie spowodował wypadek". Przecież spowodował śmiertelne zagrożenie. Prawdopodobnie straci prawko na parę ładnych latek, a może i pójdzie do pudła.

 • bemoman

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.12.2011 09:10 ~bemoman

  ~llu W Warszawie mamy takie nowinki techniczne jak światła przy przejsciach dla pieszych, jak zapali sie zielone to mozna przejść przez tzw. zebrę, czyli białe pazy namalowane na jezdni, natomiast jeśli zapali się czerwone to nalezy się zatrzymać przed jezdnią i czekac na zielone światło. Tym bardziej nie należy przechodzić w niedozwolonym miejscu przez kilkupasmową ulicę, gdzie wszyscy jadą 70-80 km/h. Jeśli przechodził w niedozwolonym miejscu to w 100% winę za zdarzenie ponosi pieszy i mam nadzieję, że szybko odda pieniądze na naprawę Nissana, bo w tym przypadku to szkoda auta.

 • sega

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.12.2011 09:05 ~sega

  Zły nagłówek artykułu. Powinno być: pieszy wszedł pod koła samochodu, albo przechodził w niedozwolonym miejscu, został potrącony.
  Tytuł wyraźnie obwinia mało winnego nissana i w domyśle jego kierowcę.

 • wujek dobra rada

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.12.2011 08:15 ~wujek dobra rada

  LLU wracaj przewracac obornik w stodole

 • llu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 23:05 ~llu

  Nie Nissan Potracił tylko Kierowca...

  trzeba zachować było szczególną ostroznośc .. nie patrzy sie co sie dzieje przy jezdni na chodnikach i takie efekty moze Kierowca SmS-a czytał?
  albo łapka na Kolanku?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl