Ulice

09.04.2011 12:18 al. Jana Pawła II/al. Solidarności

Awaryjna sygnalizacja

SERWISY:

Na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z al. Solidarności w sobotnie przedpołudnie znowu zepsuła się sygnalizacja świetlna. Kierowcy mieli sporo kłopotów w tym miejscu.

Brak świateł powodował, że piesi wchodzili na jezdnię między jadące samochody. Na środku skrzyżowania często dochodziło do ostrego hamowania. Sygnalizacja zaczęła działać popołudniu.

Do awarii świateł w tym miejscu doszło już w czwartek. Na skrzyżowaniu w porannych i popołudniowych godzinach szczytu panował komunikacyjny chaos.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

aq

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • mistt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.04.2011 10:17 ~mistt

  To nie jest wina Hanki G-W. Tylko ZDM. I wydziału który zajmuje się światłami. Niestety wiem jak działa ten wydział. Oni tam są bardziej zajęci tym czy dostaną nowy komputer i gdzie samochód mają postawić.

 • Tomek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.04.2011 07:32 ~Tomek

  do ss
  Dlaczego nikt do chol*** nie wymieni HGW?!

 • sierp

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.04.2011 00:41 ~sierp

  ojej jakie nerwy:D Sfinansuj sygnalizacje i nie narzekaj!

 • ss

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.04.2011 14:31 ~ss

  Dlaczego nikt nie wymienił do tej pory tej starej sygnalizacji? Co do chol*** robi Gronkiewicz-Waltz całymi dniami?

 • K

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.04.2011 12:54 ~K

  PISZĘ PO RAZ N-TY, ŻE DZIEŃ BEZ NIE DZIAŁAJĄCEJ SYGNALIZACJI NA TYM SKRZYŻOWANIU TO DZIEŃ STRACONY. A RATUSZ Z GRONKIEWICZ WALZ MA TO W .......POWAŻANIU, SKORO OD WIELU MIESIĘCY NIE DZIAŁA TAM PRAWIDŁOWO SYGNALIZACJA. SKORO NIC NIE ROBI HGW TO ZNACZY ZE SĄ POWIĄZANIA RODZINNE I KOLESIOSTWO Z SZEFEM SERWISU. A GDZIE PITERA? SKANDAL. NIECH GRONKIEWICZ ZOBACZY SKRZYŻOWANIE KEN I TELIGI PRZY RATUSZU NA URSYNOWIE, NIEDAWNO ODCHODZĄCA WŁADZA Z PO ZROBIŁA POKAZÓWKĘ Z NAPRAWĄ GARBÓW WCZEŚNIEJ POPAPRANEJ DROGI, PRZY UDZIALE tvn CAŁY DZIEŃ, A OBECNIE ZNÓW ROZPOCZĄŁ SIĘ TAM REMONT, A TVN NIE MA. KOLEJNY SKANDAL.WIDOCZNIE HGW POTRAFI TYLKO PRZECINAĆ WSTEGI I ROBIĆ NIEUZASADNIONE PODWYŻKI. SKANDAL

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl