Ulice

09.03.2011 15:06 Policja kierowała ruchem

Awaria zakorkowała skrzyżowanie

SERWISY:

Awaria sygnalizacji świetlnej była przyczyną kolizji, do której doszło po południu na skrzyżowaniu alej Solidarności i Jana Pawła II.

Przejazd przez skrzyżowanie był utrudniony. Ruchem kierowała policja. Największe korki utworzyły się w kierunku Żoliborza i Woli.

js/ec

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Yoda

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2011 19:41 ~Yoda

  Rozszerzając nieco temat na pracę policjantów. Ul, Wawelska w stronę Grójeckiej. 4 pasy (od lewej: 2 na wprost, BUSPAS i pas do jazdy na wprost - do ul. Pasteura i skręt w prawo w grójecką.
  Na lewych pasach korek. Jadący prawym na prost musi uważać, bo autobus komunikacji miejskiej WYMUSZA GWAŁTOWNE HAMOWANIE i skręca z Wawelskiej (jadą od pomnika Lotnika) w stronę Okęcia.
  Ostre Hamowanie, Klakson a PAN HRABIA PODKOMISARZ ZIEEEEEEEEWAAA przeraźliwie znudzony pilnując sterownika sygnalzacji (żeby go nie ukradli). Oczywiście zero reakcji. Na zwróconą uwage tylko wzruszył ramionami!!!! Jazda pod taka kontrolą GROZI KALECTWEM, ŚMIERCIĄ LUB JESZCZE CZYMŚ GORSZYM

 • AZ

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2011 18:37 ~AZ

  Naprawienie sygnalizacji świetlnej było przyczyną kolizji, do której doszło na skrzyżowaniu alei Solidarności i Jana Pawła II o godzinie 19.15. Jak widać i tak źle i tak niedobrze.

 • vtec_z

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2011 17:17 ~vtec_z

  Czy awaria sygnalizacji mogła być przyczyną kolizji? Jeśli tak to obaj kierowcy powinni uzyskać odszkodowanie od zarządcy drogi. Uważam jednak, że przyczyną kolizji był brak umiejętności przynajmniej jednego z kierowców i nieprzestrzeganie przez niego przepisów ruchu drogowego.

 • qwerty

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2011 16:50 ~qwerty

  Nie posiadał uprawnień lub nie dostał nagrody.

 • Chris Green

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2011 15:54 ~Chris Green

  Przez dwadzieścia minut jeden policjant ruchu drogowego usiłuje kierować dwujezdniowym skrzyżowaniem. Drugi, oparty o samochód przygląda mu się z nieukrywanym zainteresowaniem... Ten, który zna to jedno z większych skrzyżowań wie, że jeden policjant regulujący ruchem może spowodować więcej zamieszania niż pożytku. Jestem ciekawy, dlaczego nie pomógł mu drugi policjant. Czy są jakieś przepisy, które to regulują...?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl