Ulice

28.09.2011 16:45 Zepsuł się tramwaj linii 25

Awaria zablokowała tramwaje na Bródnie

SERWISY:

Przez kilkadziesiąt minut nie kursowały tramwaje z Annopola w kierunku centrum. Powodem była awaria jednego ze składów, do której doszło na ul. Rembielińskiej przy trasie Toruńskiej.

Około 14.00 stanął tramwaj linii 25 jadący w kierunkuu centrum. Naprawa usterki trwała kilkadziesiąt minut. W tym czasie kursowały autobusy zastępcze.

Ruch tramwajów wznowiono o 14.50.

Zjęcia zablokowanej na pętli Annopol przysłał na warszawa@tvn.pl Piotr W.:

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

js

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • kierowca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.09.2011 21:48 ~kierowca

  "ZALANIE TORÓW ASFALTEM"to jest taka przenośnia!Wiadomo że nie prosta wylewka kilku wywrotek asfaltu!W miastach typu W-wa nie da się w ciągu dnia skasować jednego z środków komunikacji kosztem drugiego!Ktoś powie żeby komunikacje miejską skasować bo kosztuje i zabiera miejsce na dodatkowy pas ruchu!Niestety na pokrzykiwaniu się kończy!BUSPASY będą i do tego będą powstawały nowe!Szkoda że kosztem wydzielania go z już istniejących jezdni a nie budując oddzielne nowe pasy!

 • !!!

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.09.2011 23:30 ~!!!

  TRAMWAJE NA TORY !!!

 • hahahah

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.09.2011 20:07 ~hahahah

  HAHAHA,
  Za prąd sie nie płaci TO POD STO(Ł)EN(M)się prą wyłacza:)

  i tak sie pokazuje Kto tak naprawdę rządzi:)

 • KK

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.09.2011 20:02 ~KK

  Tylko zeby zalac tory asfaltem to trzeba na to sporo pieniedzy, modernizacja torow i podloza jednak kosztuje. A zwykla wylewka na nieprzygotowane tory to strata czasu i kasy bo po 2 tygodniach by sie rozpadlo.

 • iuop

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.09.2011 19:43 ~iuop

  A ja jestem za zalaniem asfaltem, zrobieniem wiat w miare szczelnych, aby deszcz i śnieg nie napadał i puścić na to rowery, wtedy wypożyczalnie rowerowe będą miały sens.

 • PRZECINAK149

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.09.2011 19:35 ~PRZECINAK149

  a takie ładne, nowoczesne, bezawaryjne miały być te nowe tramwaje,czyli pesa - swing, a co chwilę się psują..

 • kierowca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.09.2011 19:13 ~kierowca

  ppppppppppp-1 autobus ma 18-metrów!Tramwaj typu pesa około 35 metrów-może troche więcej!Czyli tramwaj jest 2 razy dłuższy i zabiera 2 razy więcej pasażerów!Tramwaj ma 3razy dłuższą żywotność ale taka pesa kosztuje około 6-7mln.Solaris U18 czy man tej samej klasy kosztuje około1,5-2mln za sztukę!Co do awarii autobusów to większy burdel jest jak się zepsuje tramwaj!
  Może jesteś jednym z motorniczych jednej z warszawskich zajezdni tramwajowych lub byłym kierowcą autobusu zwolnionym za gorzałe!Próbujesz przeliczyć co jest tańsze ale chyba nie bardzo znasz ceny takich pojazdów!Co do prądu z polskiego węgla to po pierwsze na chwile obecną do większości polskich kopalni się dopłaca!Po2czy te kopalnie są jeszcze polskie?Czekam na twoją nową kalkulacje!Ta mnie nie zauroczyła!Na chwilę obecną to jestem zalaniem torów asfaltem i wymalować tam BUS-KWASY!

 • GNT

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.09.2011 18:43 ~GNT

  Ta je! Wyrzucić tramwaja, skoro sie psuje tak ciogle!
  Szkoda, że po torach nie jeżdżą pudełka kierowców, wtedy dopiero by się okazało, co to znaczy częste awarie.

 • pppppppp

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.09.2011 18:28 ~pppppppp

  Hater_Gonna_Hate: Autobusy blokują ruch na drogach (za jeden tramwaj trzeba min 2 przegubowców), są powolne, często się psują i powodują dużo więcej wypadków niż tramwaje. Autobusy są drogie - bo mają żywotność 3 X krótszą od tramwaju i mniejszą pojemność. Jak się autobus zepsuje w wąskiej ulicy to blokuje na amen - tramwaj da się zepchnąć następnym składem a autobus musi czekać na holownik, który utknie w korku spowodowanym przez zepsuty autobus. Autobusy to przeżytek propagowany przez szejków naftowych bo nabija im kaskę na nowe wieżowce a tramwaje są na prąd z polskiego węgla. W we wrześniu kolejne miasto na świecie uruchomiło tramwaje - Jerozolima a niedługo uruchomi je DUBAI

 • emes

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.09.2011 18:02 ~emes

  He he pozdrawiam tych co dają się nabierać na bajkę o transporcie zbiorowym :)

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl