Ulice

09.03.2018 13:30 w kierunku Włoch

Awaria w alei Krakowskiej

SERWISY:


Wodociągowcy od rana pracowali w alei Krakowskiej, gdzie doszło do awarii. Mieszkańcy trzech budynków przez kilka godzin nie mieli wody.


Na razie nie wiadomo, co było powodem awarii. - Cały czas szukamy przyczyny usterki. Dopiero, kiedy to ustalimy, będziemy mogli również oszacować czas naszych prac - mówiła około godziny 12 Marzena Wojewódzka, rzeczniczka MPWiK.

Na miejscu rano był reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak. Powiedział, że awaria nie doprowadziła komunikacyjnego paraliżu, bo większy ruch odbywał się w przeciwnym kierunku (do Śródmieścia).

Z brakiem wody musieli liczyć się mieszkańcy trzech budynków. - Podstawiliśmy beczkowóz i staramy się zrobić wszystko, aby zlokalizować awarię i usunąć ją jak najszybciej - zapewniła. A już o 13.30 poinformowała, że "woda w budynkach już jest".

Utrudnienia

Mimo to, prace trwały, a kierowcy zmagali się z utrudnieniami na wysokości ulicy Instalatorów, w kierunku Włoch. Wodociągowcy wykopali dziurę w jezdni, obok stała koparka, a fragment alei był wygrodzony słupkami. Nieprzejezdne były dwa pasy.

Jak poinformowała nas około godziny 17 Wojewódzka, utrudnienia zakończyły się przed popołudniowym szczytem.   

kw/mś

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • k5fura

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2018 18:13 ~k5fura

  ano~ano

  a gdzie są zabezpieczenia w wykopie??? Głęboka dziura i gość w środku bez szalunków bez niczego??? Tym się zainteresujcie!!!!

  jakby mieli awarię usuwać według książki to by wody przez tydzień nie było

 • w_Otwocku_jest_lepiej

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2018 15:30 ~w_Otwocku_…

  Tak się kończy budowanie rur pod jezdnią. Czy nie można inaczej?!!!

 • ano

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.03.2018 14:49 ~ano

  a gdzie są zabezpieczenia w wykopie??? Głęboka dziura i gość w środku bez szalunków bez niczego??? Tym się zainteresujcie!!!!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl