Ulice

23.11.2010 15:39 Utrudnienia w ruchu

Awaria na Toruńskiej

SERWISY:

 

Ponieważ istniała groźba zapadnięcia się asfaltu na Trasie Toruńskiej nad ulicą Jagiellońską, drogowcy zwęzili przejazd w kierunku Marek do jednego pasa. We wtorek po południu i wieczorem tworzyły się ogromne korki.

Drogowcom pracy nie ułatwiała pogoda. Awaria miała być usunięta do godziny 16.00, aby wszystkie pasy były przejezdne przed wieczornym szczytem. Tego terminu nie udało się jednak dotrzymać. Prace potrwają do środy - mają zakończyć się wcześnie rano.

To zła wiadomość dla kierowców - potężne korki tworzyły się w godzinach szczytu na Trasie Toruńskiej i na pobliskich dojazdach. Sięgały nawet okolic metra Marymont.

wp/mz/ec

 

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Salas

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2010 23:23 ~Salas

  Ale w końcu przecież : "Żeby żyło się lepiej". Czyż nie?
  Natomiast nawiązując do tematu - "Sięgały nawet okolic metra Marymont"? Wyjeżdżając komunikacją z Marymontu widać było, że korek zaczynał się już chyba nawet w okolicach wiaduktu na Powązkowskiej... Ale miejmy nadzieję, że jak już budowy(Mostu Północnego i przebudowy Trasy Toruńskiej)się zakończą, to nie dojdzie (jak to często bywało w stolicy) do kolejnych remontów i wymian nawierzchni po kilku miesiącach.

 • AWP

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2010 22:13 ~AWP

  Już po wyborach a ekypa HGW łże dalej... To normalny proces - zamknęli pas, żeby zrobić połączenie z nową jezdnią. Tylko, że za rządów PO nie można mówić o utrudnieniach więc mamy kolejne "awarie". Niedługo, gdy cała Warszawa stanie w korku podczas budowy metra okaże się, że są same awarie :)

 • Michał-Tarcho

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2010 21:22 ~Michał-Tarcho

  Twardy jesteś na forum...
  Sam wiesz jak jest w rzeczywistości...
  Do tego dodam, że mieszkasz pewnie gdzieś indziej - z rodzicami jeszcze na 28m2...Ale nie musisz jeżdzić na Tarcho...A w końcu - wiesz gdzie jest Metro Marymont?

  I myślę, że face-2-face nie powiedziałbyś tego...

  Poza tym - moi drodzy - nie wiem skąd u Was tyle jadu??? Przecież to, że ktoś mieszka na Szmulkach czy Gocławiu czy Ursynowie czy w Pcimiu Średnim nie jest gorszym człowiekiem...

  Pojawia się tylko co jakiś czas ''goguś'' , który myśli, że jest lepszy i podgrzewa atmosferę na forum - ale właśnie po to jest forum, żeby taki ''goguś'' mógł powiedzieć chociaż raz w życiu jakąś rzecz, której nie odczyta- nie usłyszy tylko on sam...

 • Warszawiak,

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2010 21:17 ~Warszawiak,

  Drodzy Panowie, moje warszawskie pochodzenia mam udokumentowane 7 pokoleń w górę, i jestem bardzo daleki od bluzgania na przyjezdnych. Przyjezdny przyjezdnemu nierówny i tyle. Najgorsi są Ci którzy wysiadają na centralnym z jedną walizką i dwa dni później "pochodzą z Warszawy" to głównie przez takich ludzi Warszawa ma opinię taką jaką ma.

 • pawello

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2010 20:55 ~pawello

  wy wszyscy Warszawiaki z koziej wólki...!!!

 • AAAA

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2010 20:53 ~AAAA

  Panowie i Panie, wszystkie osoby, które nie meldują się w Warszawie i nie płacą tu podatków na drogi, dla mnie po pierwsze NIE MAJĄ PRAWA GŁOSU, a po drugie JAK IM SIĘ NIE PODOBA, to mogą zawsze się z stąd wyprowadzić i mieszkać w swoich pięknych miastach .... PO CO TU PRZYJEŻDŻACIE i robicie korki skoro tak nie znosicie Warszawki (kompleksy???)

 • kasik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2010 20:28 ~kasik

  stanęłąm w tym korku ok. 17.20 na wysokości wiaduktu dużego jeszcze heeen przed zjazdem z marymontu i stałam 18.50!!! jeszcze na moście na lewym pasie się biedak jakiś rozlkraczył a na wjeździe z wisłostrady zderzyły się 4 samochody. normalnie jeżdżę z centrum przy polonii i przez gdański i myślałam, że ten korek dzisiaj to standard. dzięki bogu jednak nie:)

 • Optymista_Warszawski

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2010 20:09 Optymista_…

  Oto żałosne memento dla wszystkich osób, które ufają urzędnikom. Czy "władza" jest dla nich synonimem "służby"? Tak, o ile służą nienasyconym apetytom na przywileje i hajs, bowiem dążenie do kumulacji wszelkich przewag nie zna żadnych granic, podobnie, jak biurokratyczna arogancja. Oni pruć będą na sygnale buspasami, podczas, gdy ty głupia i naiwna gawiedzi zrobisz pod siebie w kilometrowych korkach.

 • koszka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2010 20:08 ~koszka

  Mieszkam na Tarchominie dobre 10 lat, wcześniej mieszkałam na Żoliborzu. Jest mi przykro kiedy czytam wszystkie te złośliwe komentarze na temat ludzi mieszakjących na Tarchominie. Przeprowadziłam sie tu bo nie miałam wyjścia. Czasem tak się w życiu układa. Nie podoba mi się, że wszystkich ludzi wrzuca się razem do jednego worka. Każdy z nas jest inny. A na pewno nie każdy jest burakiem i chamem jak to przedstawiacie. Pomyślcie drugi raz zanim kogos obrazicie. Naprawdę przykre...

 • KIEROWCA

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2010 19:59 ~KIEROWCA

  TEN PRZEJAZD BYŁ JUŻ WCZORAJ OGRANICZONY DO JEDNEGO PASA.TYLKO DZIŚ ZAINTERESOWANO SIĘ TYM FAKTEM ŻE POWSTAJĄ GIGANTYCZNE KORKI.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl