Ulice

14.06.2017 11:27 PĘKŁA RURA

Awaria na Saskiej Kępie.
Woda zalała ulicę

SERWISY:

W środę rano woda wylewała się na ulicę Egipską na Saskiej Kępie. Po godzinie 8 pod chodnikiem przed klatką jednego z budynków pękła rura.

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl. - Widać duże kałuże. Prawdopodobnie pękła rura. Ustawiona została zapora, która oddziela zalane miejsce. Służby zatamowały wyciek i odcięły wodę - relacjonował Lech Marcinczak.

Na miejscu trwają prace prowadzone przez ekipy Wodociągów Warszawskich. - Około godziny 8 dostaliśmy zgłoszenie o wypływie wody pod chodnikiem przy bloku w okolicy Egipskiej 5. Trwa rozpoznanie i zabezpieczanie miejsca awarii - poinformowała nas Marta Pytkowska z biura prasowego MPWiK.

md/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • arleta

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.06.2017 08:08 ~arleta

  Nawet szybko sobie mpwik z tym poradziło, na moje oko liczyłam że to potrwa z tydzień bo wyglądało dość poważnie

 • karol_wald

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.06.2017 09:56 karol_wald

  Dla ortodoksów to już nie Kępa, ja mam inne zdanie, może dlatego, że chodziłem do TŁ1. I dla mnie Saska Kępa kończy się i zawsze kończyła za Afrykańską na działkach. Trasa Ł sztucznie podzieliła SK. Inna sprawa, że rejon jest obsługiwany np. pocztowo z Gocławia. A i Wikipedia historycznie uzasadnia nazwę Kępa Gocławska. Statut osiedla Saska Kępa nie pozostawia jednak wątpliwości i na tym obszarze granice naszej dzielnicy określa jako "projektowaną Al. Tysiąclecia do osi rzeki Wisła" czyli właśnie na pasie za Afrykańską.

 • Ojciec

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.06.2017 21:23 ~Ojciec

  Słabo im idzie ta naprawa.

 • prażanin

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.06.2017 20:51 ~prażanin

  Kępa Gocławska

 • Dzielnicowy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.06.2017 15:19 ~Dzielnicowy

  A to jeszcze Saska Kępa ??? Czy aby już nie Gocław ??

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl