Ulice

24.01.2017 11:07 były duże utrudnienia

Awaria ciężarówki na S2

SERWISY:

 

Rano na S2 w pobliżu węzła Aleje Jerozolimskie były spore utrudnienia. Zepsuła się ciężarówka. Zablokowany był pas zjazdowy z S2 w kierunku Alej Jerozolimskich.

Informację o awarii ciężarówki podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad po godzinie 8. Według mapy Google w tym miejscu utworzył się korek, który zaczynał się na A2 w stronę Warszawy oraz na S8 jeszcze przed węzłem Konotopa. Zablokowany był pas zjazdowy z S2 w kierunku Alej Jerozolimskich.

Przewidywany czas utrudnień to około 2 godzin - podała GDDKiA po 8.

U drogowców usłyszeliśmy jednak, że na miejsce została wezwana laweta i jest szansa, że utrudnienia zakończą się szybciej.

Ale o godz. 10.30 próby umieszczenia auta na lawecie trwały. GDDKiA przewidywała, że utrudnienia mogą potrwać do godz. 11.30. Zakończyły się jednak ostatecznie przed 11.

ran/mś

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • kierowcabombowca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.01.2017 15:34 ~kierowcabombowca

  Pas awaryjny od czego jest?
  Głąby w dostawczakach pewnie uważają że to dodatkowy pas do omijania korka i potrafią się zatrzymać bez powodu nawet na lewym sądząc po zablokowaniu połowy miasta.
  Gdyby stał na PRAWYM to nie byłoby korka bo i tak 99% czystej krwi warszawskiej kierowcy jeżdżą tylko lewym.
  No chyba że stał na prawym, ale czystej krwi warszawskiej kierowcy zwalniali i pstrykali zdjęcia żeby nadać na tvn kontakt i zgłosić korek, którzy sami tym działaniem robią. BRAWO.

 • JamLasica

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.01.2017 15:02 ~JamLasica

  Jak mijałem to Iveco (czyli jednak nie Matiz), to raczej bym obstawiał pęknięcie zawieszenia, a nie oponę. I na feldze można zjechać. A tu raczej grubsza sprawa wynikła, taka na dwa holowniki. Sądząc po pochyleniu szoferki, to raczej McPherson sobie strzelił, nie opona.. A takim autem już nie zjedziesz.

 • Tomek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.01.2017 10:53 ~Tomek

  Ten samochód CIĘŻAROWY już tam stał o 06:15
  BRAVO dla służb dbających o ten odcinek drogi

 • xKKx

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.01.2017 10:42 ~xKKx

  Stała już o 7:30 i tak, to był dostawczak.
  Ekspresowo powinien być na pas awaryjny zsunięty a ruch udrożniony.

 • to_jan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.01.2017 10:21 ~to_jan

  to jest dramat, że na tej antyludzkiej obwodnicy, gdzie mój szybki czas dojazdu do pracy zbeszczeczono, że to nie jest czymś wartym tego by prowadzić 110km/h, a nie 10

 • pielgrzym

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.01.2017 10:03 ~pielgrzym

  mijałem tą ,,ciężarówkę" o 9.40. GDDKiA niech nie informują tylko sprawnie usuwają takie ,,ciężarówki" zwykły bus do 3.5t. Chyba że o godzinie 8 faktycznie stała tam jeszcze ciężarówka. Godzina w korku przez koło? Zapasu się nie wozi. Brawo Całe Obwodnica w korku! Matiz z kratką to też ciężarówka.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl