Ulice

14.12.2010 21:41 utrudnienia w stronę centrum

Awaria "18" na Puławskiej

SERWISY:

Paraliż tramwajowy na ul. Puławskiej. Na wysokości ul. Madalińskiego awarii uległ jeden ze składów. – Korek ciągnie się aż po horyzont – relacjonował przed godz. 20.00 Tomasz Zieliński, reporter TVN Warszawa.

Na miejsce wezwano służby techniczne Tramwajów Warszawskich, które utknęły w korkach. Składy ruszyły dopiero około godz. 21.30.

To nie jedyne problemy pasażerów tramwajów. Składy stanęły także na ul. Odrowąża. Z kolei na ul. Stalowej tramwaje zablokował kierowca, który zaparkował swój samochód na torach.

par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • komarrider

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.12.2010 14:35 ~komarrider

  Swego czasu przy ul.Puławskiej, chyba gdzieś w okolicach ul.Żywnego była malutka pętla techniczna. Niestety została skasowana i na pewno nie jest to z korzyścią dla pasażerów tramwajów. Gdyby istniała możliwość, zepsuty skład można zepchnąć na właśnie taką pętlę i odholować w godzinach nocnych. Na pewno jest to bliżej, niż zajezdnia na ul.Woronicza.

 • Herr Maciej.

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.12.2010 22:15 ~Herr Maciej.

  O godzinie 20:10 zepsuty skład był pchany przez następną jednostkę na wysokości ulicy Narbutta.

 • iki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.12.2010 22:13 ~iki

  Nowoczesny tabor też się sypie, i to nie tylko tramwaje. Wszystko ma prawo się popsuć a pojazdy mają to do siebie, że mogą też uczestniczyć w wypadku. A niebieskich sygnałów można użyć także do zapewnienia porządku publicznego - a zepsuty tramwaj jak najbardziej zakłóca ów porządek. Proponuję poczytać na ten temat w Kodeksie... No nie mówiąc już o tym, że BOR z pewnością ratuje życie ludzkie wioząc dygnitarzy...

 • Marian

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.12.2010 22:06 ~Marian

  Do SEBBAX - taaaa.... doskonale widać to na Mokotowie gdzie mieszkają warszawiacy, idelanie oznaczony teren psimi kupami. Kilka dni temu miałem wątpliwą przyjemność tamtędy przechodzić. Jak wy możecie w takim syfie mieszkać ????????

 • PW

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.12.2010 21:35 ~PW

  Problemy wam się pomieszały. Bo problemem TW nie jest brak niebieskich kogutów - problemem jest sypiący się, zaniedbany tabor...
  W zasadzie nie ma dnia bez promocji tj. awarii tramwaju. No albo przynajmniej stłuczki...

 • M.

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.12.2010 21:15 ~M.

  Ja nie wiem, ja ciągle widze radiowozy na żółtych, a na niebieskich już prawie wcale...

 • SEBBAX

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.12.2010 20:29 ~SEBBAX

  ciągle mają niebieskie koguty - ale wolno ich używac tylko i wyłącznie w przypadku zagrożenia zdrowia lub życia, ew aby zapobiec znacznym szkodom materialnym. w takim przypadku jak zepsuty tramwaj nie istnieją żadne zagrożenia za wyjątkiem ewentualnych uwag w stosunku do MOTORNICZEGO.... hihihi

  ale na szczęscie jeszcze na białołękę tramwaje nie dojeżdżają, a mokotów jest za drogi dla kolonizatorów i w wiekszosci tam mieszkaja jednak Warszawiacy...

 • ed

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.12.2010 20:12 ~ed

  Od kiedy pojazdy techniczne nie mogą używać sygnałów i niebieskich lamp to jadą do awarii nie 20 a 60 minut.

 • iki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.12.2010 20:06 ~iki

  BRAWO!! Coraz bardziej widać wspaniałą decyzję o odebraniu pojazdom TW sygnałów uprzywilejowania! A stójcie barany sobie, nasze służby będą jechać godzinę! Jak ja się nie mogę doczekać Erło 2012!! To będzie przepiękna klapa! Aaaa nie.. przepraszam, na gwizdkach przyjedzie Służba Celna z Kontrolą Skarbową, Strażą Miejską i BORowikami i uruchomią tramwaj! Buhahahaha!

 • swinx

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.12.2010 20:05 ~swinx

  i do puki MSWiA nie odda Tramwajom Warszawskim niebieskich kogutów, to tramwaje będą stały w wiecznych niekończących się korkach.
  Ciężko jechać do zdarzenia na "śmietnikach"

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl