Ulice

13.12.2017 21:00 utrudnienia

Autobus potrącił pieszego na Woli

SERWISY:


Kierowca autobusu potracił pieszego na Woli. Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał przed utrudnieniami w komunikacji miejskiej.

Do zdarzenia doszło na Górczewskiej, w okolicy Góralskiej. Policja zgłoszenie otrzymała około godziny 18.30.

- Kierowca autobusu linii 523 potrącił pieszego, który przechodził na przejściu dla pieszych - mówiła Monika Brodowska z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

I dodała, że prowadzący autobus był trzeźwy. Pieszy był opatrywany w karetce, zablokowane były dwa pasu ruchu w kierunku centru.

Początkowo podawaliśmy informację, że ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca przejechał na czerwonym. Około godziny 22.30 Monika Brodowska poinformowała nas, że to "prawdopodobnie pieszy nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej".

ZTM podawał informacje o utrudnieniach. Autobusy linii: 109, 154, 171, 190, 523 kierowane są w kierunku zachodnim objazdem ulicami: Deotymy > Obozowa > Radiowa > Powstańców Śląskich.


kz/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Elegancki samochód osobowy stojący samotnie pośrodku wielkiej plamy błękitu wypatrzył jeden z naszych czytelników. Wysłał zdjęcia na Kontakt 24. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl